× Sarunu pavediens
Manas piezīmes Grāmatzīmes Šodienas notikumi Laupītāju karte
Visatcera almanahs Arhīvs
 

 

 

Zināšanu testi Kristāla lode Rūnu komplekts Galeonu kalkulators Nomētātās kārtis
Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis
I-Cūkkārpa.lv
  I-Cūkkārpa Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis





Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis



Skolas direktors
KRISTIANS ALANS ROSS

Direktora vietnieki
FILIPS BĀRLOVS
DŽEKS SMITS

Lietvedis
KSENONA ROSA

Elšpūtis
FILIPS BĀRLOVS

Grifidors
LANRE LARSENS

Kraukļanags
HERBERTS VILBURS BJŪFORDS

Slīdenis
KURTS TORSENS


 
  | SLĒGTS NOTIKUMS || JAUNS NOTIKUMS |

 ALMANAHS: Noteikumi — Tēlu bērni, OOC
Kristians
  Iesūtīts: 17.09.2017 18:31
APTZ un MTA profesors
Grupa: Direktors
Raksti: 4 728
Sirpi: 263 122
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Absolvents 2011./2012.
Kristians Alans Ross
Čuč koptelpas dīvānā



BĒRNI
___________________________________________________

Ar laiku mūsu tēli no bērniem izaug lieli — tik lieli, ka paši sāk domāt par savas ģimenes ligzdiņas vīšanu un jaunās paaudzes tapināšanu. Lai šo procesu atbrīvotu no bailēm par nezināmo, un no nevajadzīgiem pārpratumiem, IC vadība ir izlēmusi dot dažas vadlīnijas tam, kā turpmāk rīkoties gadījumā, ja vēlies savam tēlam bērnus.

Kā rodas bērni?
Nē, nē šodien nebūs veselības mācības nodarbība par cilvēku reprodukciju. Nē, nebūt nē. Runa ir par Lomu spēli un attiecībām starp tēlu vadītājiem. Lai radītu bērnu, ir jāsaprot, ka šajā procesā vienmēr ir iesaistīti abi divi vecāki. XX un XY, iņ un jaņ, sieviete un vīrietis... tas ir vienalga kā to mēs apzīmēsim, bet šis pretējo pāris ir iemesls, kādēļ šādam solim ir jābūt vienādi gribētam no abām pusēm. Spēles ietvaros viens no vecākiem var bērnu, protams, negribēt, bēgt un izvairīties no tā, bet OOC līmenī tēla vadītājam ir tiesības izlemt vai viņš vēlas ko tādu spēlēt. Jo tas (kļūšana par vecāku) pavisam tieši ietekmē to tēlu. Galu galā... mēs neejam kontrolēt citus tēlus, piemēram, tiem nogriežot roku, vai nogalinot viņu vecākus, nesaskaņojot ar viņiem OOC līmenī.
Tātad: kā rodas bērni? Atbilde: tie vienmēr rodas ABIEM tēlu vadītājiem vienojoties gan par bērnu radīšanas faktu, gan par bērnu skaitu un to dzimumu.
“Gribu bērnu, bet mans sapostes biedrs negrib, tāpēc es pieņēmu, ka mums bija sekss tovakar, kad postojām mežā, un es pieņēmu, ka viņam nebija aizsardzības. Tā lūk, tagad es esmu stāvoklī, un tās ir manas tiesības!” Tas ir aplami, jo tāpat kā nedrīkst pieņemt otra tēla teikto, domāto un darīto, nedrīkst pieņemt arī tā darbības vai darbību sekas, nesaskaņojot ar viņu. Tāpēc — vienmēr saskaņojiet.

Ir izlemts, otrs iesaistītais tēla vadītājs ir piekritis. Ko tālāk?
Lieliski! Tad dodies pie administratoriem, piemēram, pie Administratora Kristiana (vai Breika, vai Kolina) un Pūču Pasta ziņā uzraksti savu vēlmi. Administrators sazināsies ar otra tēla vadītāju un noskaidros kāds ir viņa viedoklis jautājumā. Ja tas būs pozitīvs un nebūs kādi citi apstākļi, kuru dēļ apstiprināšana varētu aizkavēties, Vadība dos zaļo gaismu (jeb... izslēgs gaismu) un ļaus jums radīt bērniņu.

Par laimīgām ģimenēm un atbildīgu Lomu spēli,
IC vadība


--------------------

Kristians Alans Ross
Direktors, Aizsardzības pret tumšajām zintīm, Maģijas teorijas un analīzes profesors.
Praktiskās maģiskās aizsardzības un Latīņu valodas pulciņu vadītājs.
“Cīnoties pastāv iespēja zaudēt, bet necīnoties jau esi zaudējis.”
Domnīca | Vēstulēm
^
0 lietotāji(s) vēro šo notikumu (0 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

| SLĒGTS NOTIKUMS || JAUNS NOTIKUMS |