× Sarunu pavediens
Manas piezīmes Grāmatzīmes Šodienas notikumi Laupītāju karte
Visatcera almanahs Arhīvs
 

 

 

Zināšanu testi Kristāla lode Rūnu komplekts Galeonu kalkulators Nomētātās kārtis
Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis
I-Cūkkārpa.lv
  I-Cūkkārpa Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis





Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis



Skolas direktors
KRISTIANS ALANS ROSS

Direktora vietnieki
FILIPS BĀRLOVS
DŽEKS SMITS

Lietvedis
KSENONA ROSA

Elšpūtis
FILIPS BĀRLOVS

Grifidors
LANRE LARSENS

Kraukļanags
HERBERTS VILBURS BJŪFORDS

Slīdenis
KURTS TORSENS


 
  | SLĒGTS NOTIKUMS || JAUNS NOTIKUMS || JAUNA APTAUJA |

 Decembra numurs, 20.12.2017.
Bubuļu Kambaris
  Iesūtīts: 18.01.2018 21:38
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



REDAKTORES SLEJA

___________________________________________________

Ja vien nav sanācis visu semestri pavadīt zem akmens vai guļot, līdz ar šodienu visi būs beidzot sapratuši, ka gads beidzot ir galā. Nevarētu gan teikt, ka mūs ir priecējis īpaši sniegains ziemas sākums, turklāt arī mācības, kā parasti, ir pārsteigušās ar smalkām esejām un citiem darbiņiem, kas lika pavadīt naktīs nevis guļot, bet darbojoties koptelpā, tomēr beidzot tas ir galā — vēl tikai pēdējie sīkumi, balle un brauciens mājās, lai ar ģimeni vai draugiem svinētu Ziemassvētkus.

Arī mēs, “Bubuļu Kambara” reportieru bariņš, jau esam pametuši redakcijas telpas un atstājuši īpašu vietu sirdī, kur dzimst svētku sajūta, sniedzot vien pēdējo 2017. gada numuru ikviena lasītāja rokās. Kā parasti, visus priecēs jau ierastie raksti un intervijas, dodot ieskatu gan profesoru, gan mūsu pašu dzīvēs, kā arī būs informācija par daudz ko, kas autoriem likās aktuāla. Var rasties jautājums — kas tad ir tie raksti? To nu vajadzēs noskaidrot pašiem, ienirstot “Bubuļu Kambara” decembra numura lappusēs.

Sirsnīgus svētkus vēlot,
BK redaktore


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:38
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



TRĪS LABĀKIE ZIEMASSVĒTKU VECĪŠI NO CŪKKĀRPAS DARBINIEKU VIDUS

___________________________________________________

Tuvojas Ziemassvētki, un tas tā laikam jau mums visiem būtu skaidrs. Ziemassvētki, lai arī kā daudziem patiktu liegties, ka tā nav, tomēr ir svētki, kas visvairāk asociējas ar dāvanu saņemšanu. Un tieši šī iemesla dēļ šajā rakstā mēs aplūkosim trīs no mums labi zināmajiem un no papēžiem līdz pat matu galiņiem lieliski pazīstamajiem skolas darbiniekiem, kas varētu būt paši labākie Ziemassvētku vecīši un, iespējams, arī mūsu potenciālie dāvanu nesēji. Novēlu jums patīkamu lasīšanu un pacietību, saiņojot pašiem savas dāvanas jūsu tuvākajiem cilvēkiem.


1. Kolins Aidens Ross
Direktora sekretārs, kraukļanagu torņa vecākais

Nenoliedzami vislabākais Ziemassvētku vecītis Cūkkārpā ir direktora sekretārs, kraukļanagu torņa vecākais un kādreizējais herboloģijas profesores asistents Kolins Aidens Ross. Iemeslus, kāpēc tā, nemaz nav tālu jāmeklē, un to ir patiešām daudz. Piemēram, pagājušā mācību gada beigās Kolins apdāvināja visus absolventus ar nelielām dāvaniņām, kuras šķita ļoti pārdomātas un daļēji arī pašgatavotas. Turklāt it visiem kraukļanagiem ir zināms, ka pie Rosa var iet izklāstīt savas bēdas un lūgt padomu, kā arī gandrīz visai skolai jau ir skaidrs, ka direktora sekretārs ir patiešām ir jauks, labsirdīgs un izpalīdzīgs cilvēks, kuram patīk darīt citiem labu. Un, galu galā, ja par Kolina atbilstību Ziemassvētku vecīša darbam jūs nav pārliecinājis neviens no iepriekšējiem punktiem, viņš taču ir arī blondīnis, tā kā atliktu vienīgi uzaudzēt bārdu vai arī izlīdzēties ar mākslīgo un varētu doties tēlot dāvanu nesēju.


2. Džeks Smits
Maģijas vēstures profesors

Maģijas vēstures profesors Džeks Smits arī stipri neatpaliek no Kolina, jo arī aiz viņa visai pabaisās ārienes noteikti slēpjas pagalam lielisks Ziemassvētku vecītis. Smita attieksme pret skolēniem ir visai pozitīva, un ir pierādījies, ka viņš vispār ir ļoti jauks cilvēks, tāpēc jājautā, kur tad ir iemesls, lai viņš nevarētu būt viens no mūsu potenciālajiem Ziemassvētku vecīšiem. Piektkursnieks Blūberijs Gamma atzīst, ka, viņaprāt, maģijas vēstures profesors varētu būt labs Ziemassvētku vecītis kaut vai tāpēc, ka braucienā uz Cūkkārpu prefektu vagonā ļāvis viņam uzpīt sev bizi.


3. Laurenss Vūdvards
Maģisko būtņu kopšanas profesors

Kā pozitīvu un jauku cilvēku sevi ir pierādījis arī maģisko būtņu kopšanas profesors un kādreizējais Cūkkārpas kora vadītājs Laurenss Vūdvards, tāpēc nav iemesla, lai viņš nevarētu būt labs Ziemassvētku vecītis un šajos svētkos nest mums dāvanas. Turklāt no visiem trim raksta galvenajiem varoņiem un gan jau arī no visas Cūkkārpas iemītniekiem, viņš tieši pēc izskata visvairāk atgādina šo folkloras tēlu.

/Raksta autore: Zoja Anna Lokhārta/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:39
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



2017./2018. MĀCĪBU GADA KALAMBOLA KOMANDAS: KRAUKĻANAGS

___________________________________________________

Lai arī pastāv stereotips, ka kraukļanagu tornis nav pats sportiskākais no Cūkkārpas torņiem, jo vairāk lepojas ar savām zināšanām, tā tomēr gluži nevarētu teikt, jo šī mācību gada kalambola turnīra finālā tieši Kraukļanags cīnīsies ar Elšpūti par zeltu. Tā nu esam gatavi just līdzi vienai no komandām finālā, bet tagad ķeramies klāt kraukļanagu kalambola komandas tuvākai iepazīšanai.



Dzinēji



Andrē Foss | pirmais dzinējs
Kurss: 6.
Dzimšanas dati: 13.10.2000.
Pieredze komandā: Rezervists 2013./2014. mācību gadā, sargs 2014./2015., 2015./2016. un 2016./2017. mācību gadā.

Selīna Deina Hārpera | otrā dzinēja
Kurss: 3.
Dzimšanas dati:10.08.2004.
Pieredze komandā: Dzinēja 2015./2016. un 2016./2017. mācību gadā.

Jeļena Kovaļenko | trešā dzinēja
Kurss: 5.
Dzimšanas dati: 04.09.2001.
Pieredze komandā: Dzinēja 2016./2017. mācību gadā.

Melānija Džeja Viljamsa | pirmā dzinēju rezerviste
Kurss: 4.
Dzimšanas dati: 01.04.2002.
Pieredze komandā: Rezerviste 2014./2015., 2015./2016. un 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Ir visai forši atbalstīt savus draugus, tāpēc arī pirmajā kursā izlēmu līdz ar Hārperu dvīnēm un Aileju pieteikties.”

Terija Habroka | otrā dzinēju rezerviste
Kurss: 3.
Dzimšanas dati: 02.10.2003.
Pieredze komandā: Rezerviste 2015./2016. mācību gadā.

Marta Grāmatiņa | trešā dzinēju rezerviste
Kurss: 1.
Dzimšanas dati: 03.03.2006.
Pieredze komandā: -

Skaja Smita | ceturtā dzinēju rezerviste
Kurss: 1.
Dzimšanas dati: 23.06.2006.
Pieredze komandā: -
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Reiz, kāds teica, ka no manis sanāktu lieliska kalambola spēlētāja, tādēļ arī esmu sākusi šo spēli spēlēt un pamazām sāku saprast, ka laikam patika spēlēt man ir asinīs.”

Edvards Flinns | piektais dzinēju rezervists
Kurss: 2.
Dzimšanas dati: 10.07.2006.
Pieredze komandā: -
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Sākumā nezināju, kas ir kalambols, bet tagad esmu komandā, jo eju uz treniņiem.”



Triecēji



Beilija Kasiopeja Hārpera | pirmā triecēja un komandas kapteine
Kurss: 4.
Dzimšanas dati: 09.11.2002.
Pieredze komandā: Triecēja 2014./2015., 2015./2016. un 2016./2017. mācību gadā, komandas kapteine 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Jo tas adrenalīns, turklāt gan jau Eiprila mani nosistu, ja es nebūtu komandā.”

Blūberijs Gamma | otrais triecējs
Kurss: 5.
Dzimšanas dati: 09.09.2001.
Pieredze komandā: Rezervists 2014./2015. un 2015./2016. mācību gadā, triecējs 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Pats nezinu, kāpēc sāku spēlēt kalambolu, uz visām atlasēm esmu ieradies saslimis ar augstu temperatūru un vēl joprojām nesaprotu, kā esmu ticis uzņemts.”

Romio Dilans Fīlds | pirmais triecēju rezervists
Kurss: 3.
Dzimšanas dati: 03.03.2004.
Pieredze komandā: Rezervists 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Man ļoti patīk sports un, tā kā sportiskās aktivitātes Cūkkārpā ir visai ierobežotas, nācās vien izšķirties par labu kalambolam.”

Alī Hunters | otrais triecēju rezervists
Kurss: 3.
Dzimšanas dati: 19.01.2004.
Pieredze komandā: Rezervists 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Es gribu musīšus, jo skuķi dievina musīšus...”

Hārlija Hadsone | trešā triecēju rezerviste
Kurss: 7.
Dzimšanas dati: 27.12.1999.
Pieredze komandā: -
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Ideja sākumā bija gūt iespēju Vinifredai iebelzt ar sviedeni vai āmurgalvu, bet vēlāk izrādījās, ka kalambols ir satriecoša, aktīva laika pavadīšana.”

Gabriels Deivids Grants | ceturtais triecēju rezervists
Kurss: 2.
Dzimšanas dati: 13.07.2005.
Pieredze komandā: -

Jenots Krosgalovs | piektais triecēju rezervists
Kurss: 1.
Dzimšanas dati: 14.04.2006.
Pieredze komandā: -



Sargs



Ailejs Mints | sargs
Kurss: 4.
Dzimšanas dati:17.04.2003.
Pieredze komandā: Rezervists 2014./2015., 2015./2016. un 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Man palika kauns, ka tāds kapitāls sēž koptelpā, bet pēc trīs gadiem Beilijai Hārperai palika kauns, ka tāds kapitāls sēž rezervistos, lūk, tā.”

Eidreds Garlands | pirmais sarga rezervists
Kurss: 5.
Dzimšanas dati: 18.12.2001.
Pieredze komandā: -
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Jo kāpēc gan nespēlēt?”

Adele Mērija Klārka | otrā sarga rezerviste
Kurss: 5.
Dzimšanas dati: 11.04.2002.
Pieredze komandā: -
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Jautrības un azarta dēļ.”

Morgans Kerigans | trešais sarga rezervists
Kurss: 1.
Dzimšanas dati: 05.05.2006.
Pieredze komandā: -


Meklētājs



Eiprila Lira Hārpera | meklētāja
Kurss: 4.
Dzimšanas dati: 09.11.2002.
Pieredze komandā: Meklētāja 2014./2015., 2015./2016. un 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Spēlēju kalambolu jau kopš bērnības, mani vecāki spēlēja kalambolu, man patīk lidot, manas māsas spēlē kalambolu, un tāpēc es nedomāju, ka varētu to nedarīt.”

Franklins Emereds | pirmais meklētāja rezervists
Kurss: 6.
Dzimšanas dati: 31.08.2001.
Pieredze komandā: Rezervists 2016./2017. mācību gadā.
Vienā teikumā, kāpēc spēlē kalambolu: “Man gribas darīt kaut ko sportisku — cik tad var skolas solā sēdēt — un kalambols ir labs variants, turklāt kraukļanagu komanda ir labākā!”

Elicianna Kreina | otrā meklētāja rezerviste
Kurss: 7.
Dzimšanas dati: 16.09.1999.
Pieredze komandā: -

/Raksta autors: Džoijs Evanss-Smits/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:39
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

virsraksts

KAS IR ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMS?

___________________________________________________
Ziemassvētku brīnums ir viena no maģiskākajām šo svētku daļām. Kaut kas tāds, kā burvību nav iespējams izskaidrot pat ar visu Cūkkārpas profesoru arsenālā esošo buramvārdu teorijas grāmatu palīdzību. Tomēr, par spīti šim noslēpumainības plīvuram, “Bubuļus Kambaris” decembrī lūkoja noskaidrot, kas ir Ziemassvētku brīnums Cūkkārpas audzēkņu izpratnē.

virsraksts

Skaja Smita
Kraukļanags, 1. kurss


Ziemassvētku brīnums ir tāds, kad viss apkārt notiek labas lietas. Pats svarīgākais ir tas, ka tev blakus ir mīļie, kuri tevi mīl.

virsraksts

Eidreds Garlands
Kraukļanags, 5. kurss


Sniegs Ziemassvētkos. Tā normāli daudz, lai ir, kur izpausties, ne tikai actiņām vien.

virsraksts

Laura Vonderfoksa
Slīdenis, 3. kurss


Brīnumi ir maģija un visas dzīvās būtnes. Ziemassvētku brīnums ir kaut kas pagalam abstrakts, kas liek acīm iemirdzēties. Un katram tas ir kaut kas savs. Es vēl neesmu sapratusi, kas man ir Ziemassvētku brīnums...

virsraksts

Lilija Izabella Džonsone
Grifidors, 2. kurss


Sniegs noteikti, tas būtu brīnums, sniegs Londonā!

virsraksts

Ailejs Mints
Kraukļanags, 4. kurss


Ziemassvētku brīnumam vajadzētu būt kaut kam pārsteidzošam, lieliskam, protams, brīnumainam un tādam, ko visi patiesībā gaida, pat ja it kā jau sen ir atmetuši cerību. Ziemassvētku brīnums ar savu eksistenci vien dara pasauli labāku. Apkopojot visas šīs pazīmes, esmu sapratis, ka Ziemassvētku brīnums esmu es.

virsraksts

Aji Čana
Slīdenis, 1. kurss


Brīnums būs tad, ja vecākus apmierinās mana liecība.

virsraksts

Doloresa Emereda
Kraukļanags, 7. kurss


Nedomāju, ka Ziemassvētku brīnums diži atšķirtos ar jebkurā citā laikā piedzīvoto nejaušību saspēli. Var nedaudz skatīties uz astronomiju un zvaigznēm, lai atrastu pareizo laiku kādai īpašākai burvestībai saulgriežos. Šogad, ja pareizi atminos, ziemas saulgrieži ir 21. decembrī, pusē septiņos. Dažu dienu nobīde no kristīgās ticības datumiem. Ja jautājums vairāk ir kā vienkārši domu grauds, tad teiktu, brīnums, ka burvji aizvien ir nezināmi vientiešu pasaulei, par spīti visām muļķībām, ko nākas lasīt Dienas Pareģī.

virsraksts

Gvendolīna Vatersa
Grifidors, 7. kurss


Brīnumi var notikt ne tikai Ziemassvētku laikā, bet visu cauru gadu. Varbūt tie tikai ir lielākā koncentrācijā. Kāds labs vārds, kāda priecīga saredzēšanās, lieliski pavadīts laiks.

virsraksts

Kriss Romeo Allans
Grifidors, 1. kurss


Ziemassvētku brīnums - mani vecāki atļautu svinēt svētkus ar klasesbiedrenes ģimeni kopā. Mēs visi kopā sēžam ap eglīti, dziedam dziesmas, atveram dāvanas un labi pavadām laiku, bet lielākais Ziemassvētku brīnums būtu sniegs Londonā!

virsraksts

Džoijs Evanss Smits
Elšpūtis, 2. kurss


Es vienmēr esmu zinājis, ka pastāv brīnumi, jo pastāv maģija. Un vai tad maģija nav brīnums? Bet ir vēl iespējami citi brīnumi, kas nav saistīti ar maģiju vai ko maģija nevar ietekmēt, piemēram, tas, ka vairs nebūtu karu vai ļaunu slimību. Bet laikam jau tie varētu būt tikpat labi Ziemassvētku brīnumi kā citu svētku vai parastu dienu brīnumi. Vispār man šķiet, ka katram cilvēkam dzīvē ik pa laikam vajadzētu piedzīvot kādu lielāku vai mazāku brīnumu. Un Ziemassvētku laikā tā pavairāk.

virsraksts

Skārleta Gabriela Šarlote Roza
Elšpūtis, 4. kurss


Ziemassvētku brīnums - skaisti, silti un sniegoti svētki ģimenē.

virsraksts

Zoja Anna Lokhārta
Kraukļanags, 3. kurss


Brīnums ir viss, kas notiek, viss, kas ir, un tā tālāk. Domājot par to, liekas, ka viss spīd, ir bezgalīgs, gribas lēkāt, dejot un ēst rozā cukurvati, un tev gar acīm sāk ņirbēt visādi spīdumiņi. Es ceru, ka man tā nav vienīgajai. Un brīnumi notiek katru dienu, visu laiku. Tos nav grūti atrast, jo tie ir visur. Kā jau teicu, viss, kas ir un pastāv, ir brīnums, tāpēc nevar nošķirt kaut kādus brīnumus, kas būtu Ziemassvētku brīnumi.

virsraksts

Gregorijs Einsverts
Grifidors, 7. kurss


Paņem šķipsniņu no šā un no tā un aiziet, pavisam drīz brīnums jau katlā virst, bet, atkāpjoties no metaforām — es nemaz nezinu, vai pratīšu brīnumu raksturot vārdiem. Brīnumi tāpēc ir brīnumi, ka tie ir neticami, ne?

virsraksts

Edvards Flinns
Kraukļanags, 1. kurss


Es nezinu... Tādi svētki, kādus rāda televīzijā — ar ģimeni, priecīgu kopā būšanu un dāvanām?
virsraksts

Rebeka Metjūsa
Slīdenis, 1. kurss


Ziemassvētku brīnums? Laikam jau būtu, ja visi skolēni kopā gatavotu Ziemassvētku mielastu un pēc tam kopā ar mājas elfiem paši arī ēstu.

virsraksts

Alī Hunters
Kraukļanags, 3. kurss


Vispār jau Ziemassvētku brīnums būtu, ja man PILNĪGI neko neuzdāvinātu! Tā lūk!

virsraksts

Avens Haidlejs
Slīdenis, 1. kurss


Ziemassvētku brīnums? Ka mana dāvana Ziemassvētkos — grāmata — ir viena no retajām, kuru nav iespējams atrast Cūkkārpas bibliotēkas krājumā. Un kurā ir daudz retu buramvārdu vai mikstūru recepšu.

virsraksts

Meiva Nāvnese
Elšpūtis, 2. kurss


Hmm, patiešām brīnums - brīnums? Ja atrastos kaut puse no manām zeķēm, kas šajā mācību pusgadā paspējušas izšķirties ar savu otro pusīti. Neticu, ka tie skaistie pāri ir šķīrušies labprātīgi. Pie elšpūšiem noteikti uzdarbojas kāds Santaklausa antipalīgs.

/Raksta autors: Ailejs Mints/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:40
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



PADOMI, KĀ SAGATAVOTIES ZIEMASSVĒTKU BALLEI PĒDĒJĀ BRĪDĪ

___________________________________________________

Kā jau raksta nosaukums vēstī, šeit tev būs iespējams izlasīt dažus padomus, kā pēdējā brīdī sagatavoties Ziemassvētku pasākumam. Un šis patiešām būtu pēdējā brīdī, jo pasākums gaidāms jau dienu pēc numura iznākšanas. Tad nu novēlu jums kārtīgi izdejoties, kārtīgi pieēsties un vienkārši labi pavadīt laiku pasākumā, ja esat tam gatavi, veiksmīgi tam sagatavoties, izmantojot rakstā piedāvātos padomus, ja tomēr vēl neesat, un patīkamu lasīšanu jebkurā gadījumā.


Deju partneris

Pēdējā dienā pirms balles varētu būt pagrūti atrast deju partneri, taču neiespējami tas nav un ir arī vēl vairāki veidi, kā atrisināt problēmas, ko rada tā neesamība. Pirmkārt jau var visiem saviem draugiem un draudzenēm piedāvāt nākt kopā uz balli, cerot, ka visi vēl nebūs aizņemti, taču tas negarantē iespēju iegūt partneri. Pēc tam var ķerties klāt pie citu uzlūgšanas, cerot uz veiksmi. Un, ja tad nē, tad var vienkārši ballē visur sekot saviem draugiem un nozagt viņus vai viņu partnerus deju laikā, jo tā arī nav slikta doma. Vēl var arī izgatavot sev mākslīgu partneri no segām un dažādām drēbēm, ja vēlies būt oriģināls. Tā tu pievērsīsi sev uzmanību un muļķa lomā nokļūsi interesantākā ceļā nekā, ja vienkārši klīstu apkārt pa zāli viens un bez partnera. Taču arī doties uz balli un dejot vienam, protams, nav slikti, jo tad var uzrasties kāds, kas nolemj uzdejot ar tevi vai arī tu vari vienkārši satikt jaunus cilvēkus, ar kuriem kopā, tā teikt, ietusēt. Turklāt galvenais ir pašam justies ērti un komfortabli, tāpēc, ja tev dejas ne pārāk tīk, iespējams, tev partneris vispār nav nepieciešams un tu vari vienkārši iesaistīties citās aktivitātes un aprunāties ar pazīstamajiem, kā arī kaut ko uzkost un pavadīt vakaru nedaudz mierīgāk nekā trakie dancotāji.


Balles tērps

Šis punkts gan jau lielākus sirdēstus varētu sagādāt tieši meitenēm, taču ja tu esi puisis un arī kaut mazliet uztraucies par savu pasākuma ietērpu, šie padomi varētu noderēt arī tev. Nu, un pirmkārt jau derētu sākt ar savas mantu lādes pārskatīšanu, jo, ja visu izkrāmē laukā, tad ir iespējams atrast ne tikai daudzus interesantus apģērbus, par kuriem jau sen ir aizmirsts, bet arī vairākas, iespējams, pazudušas lietas. Kā arī, protams, rodas iemesls, lai sakārtotu savu mantu lādi. Taču var gadīties, ka mantu lādē neko derīgu atrast negadās. Tad vajag paņemt kādu no saviem parastajiem vai mazāk parastajiem apģērbiem un ņemt talkā burvestību grāmatu, lai ar dažām nelielām pārvērtību burvestībām to pārveidotu ja ne līdz nepazīšanai, tad vismaz līdz tādam līmenim, ka tie ir visai pieņemami, lai dotos uz balli. Ar Mutatis Aureus iespējams piešķirt apģērbam zelta krāsu, taču, ja labāk tīk sudrabs, var izmantot Mutatis Argenteus. Ar Alterare Disegno var izmainīt auduma vai jebkura cita priekšmeta rakstu, tā kā arī tas var noderēt, savukārt ar Bellus iespējams uzburt nelielus spīguļus, kas radītu Ziemassvētku noskaņu. Un Induviae Novo iespējams pilnībā pārvērst drēbju izskatu. Šīs ir tikai dažas no burvestībām, kas varētu noderēt, tāpēc droši var arī pašrocīgi ielūkoties burvestību grāmatā, lai atrastu vēl citas. Taču jāatceras, ka galvenokārt, izvēloties apģērbu, jādomā par tā ērtumu, īpaši ja ir vēlme pasākumā izdejoties.

/Raksta autore: Zoja Anna Lokhārta/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:40
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



SOLI TUVĀK:
ODETA VĪLERE

___________________________________________________

Liekas, ka burtiski pirkstu galiem var sajust brīvlaiku — un tā arī ir, jo pēc pāris dienām ikviens Cūkkārpas skolēns kāps atpakaļ vilcienā, lai dotos uz mājām, svinētu Ziemassvētku ar ģimeni un draugiem, satiktu sen neredzētus cilvēkus un sagaidītu 2018. gadu.
Un kas gan ir labākais laiks pareģojumiem, ja ne gadu mija? Tādēļ arī “Bubuļu Kambaris” šo semestri interviju sērijā noslēdz ar pareģošanas profesori un Elšpūša torņa vecāko Odetu Vīleri, kas ne reizi vien ir spējusi mūs pārsteigt ar saviem pareģojumiem gan stundās, gan ārpus tām.



Kāda ir Jūsu spilgtākā bērnības atmiņa?
Pozitīvā vai negatīvā nozīmē? Piemēram, es ļoti spilgti atminos, kā deviņu gadu vecumā neveiksmīgi nokritu no krēsla, uz kura bija pakāpusies, lai no dzīvojamās istabas grāmatplaukta izceltu dzīvnieku enciklopēdiju, un salauzu kreiso apakšstilbu. Tomēr pieņemu, ka šī nav viena no tām atmiņām, par ko citi sevišķi vēlētos lasīt un par kuru var pateikt ko interesantu — sāpēja, un laikam tas arī viss —, tāpēc teikšu, ka pozitīvo notikumu ziņā atminos pirmo reizi, kad devos uz Cūkmiestiņu. Šķiet, man bija kādi seši vai septiņi gadi, un mana mamma nesen bija atgriezusies no pārlidojuma, tāpēc pārmaiņas pēc varējām doties uz kādu burvju pasaulei piederīgu vietu visi kopā.
Todien ciematā nesen bija uzsnidzis sniegs, šķiet, diezgan bieza kārta, taču varu arī maldīties, jo pēc tik ilga laika gan jau mana iztēle realitātei ir pievienojusi pāris detaļas, kuras atbilst tam, ko es varbūt gribētu atcerēties. Bet tas nu tā. Katrā ziņā, izrādījās, ka mūsu viesošanās Cūkmiestiņā sakrita ar kādu no tām dienām, kad uz ciematu ļauts doties arī Cūkkārpas audzēkņiem, uz kuriem es tolaik — diezgan paredzami savam vecumam — skatījos ar milzīgām acīm, tobrīd tā īsti nespēdama noticēt, ka nākotnē arī pati varētu doties cauri Aizliegtajam mežam vai tāpat vien ieskriet “Medusdūrēs”.
Laikam jau būtu visai lieki piebilst, ka todien tas veikals vispār bija “vakara nagla” — esmu diezgan pārliecināta, ka tik ļoti saelpojos cukuru, ka vēl visu atlikušo nedēļu pavadīju vieglā eiforijā, un varbūt arī tāpēc vairs spēju atcerēties tikai acu priekšā virpuļojušu krāsu mudžekli.

Kā Jūs izlēmāt kļūt par profesori Cūkkārpā?
Patiesībā visus manas izvēles iemeslus var reducēt līdz tam, ka tobrīd tā vienkārši šķita laba doma.

Tā kā esat ne tikai profesore, bet arī Elšpūša torņa vecākā — vai Jums ar elšpūšiem sanāk arī reizēm pasēdēt un patērzēt kā draugiem vai tomēr viņi Jūs redz tikai kā autoritāti?
Iespējams, ka šo jautājumu drīzāk būtu jāuzdod elšpūšiem pašiem. Viņu atbildes noteikti spētu atklāt vairāk nekā manējās, jo man ir grūti pateikt ko viennozīmīgu. Lai gan teorētiski iešķiroti it kā līdzīgu īpašību vai vērtību dēļ, elšpūši — un tāpat arī citu torņu audzēkņi — tomēr nav vienota masa. Tie ir ļoti dažādi cilvēki ar dažādām personībām, dažādu pieredzi un arī dažādiem uzskatiem par to, kādai jābūt skolai un kādiem — skolotājiem. Ir audzēkņi, kuri labāk reaģē uz tējas sadzeršanu, un ir arī tādi, kuri ir pieraduši pie autoratīva pedagoģijas stila un varbūt to arī sagaida, taču laikam jaatzīst, ka pārspīlēta aizraušanās ar pasniedzēja un pieaugušo autoritāti vispār man nešķiet labākais variants, jo ilgtermiņā nomāc patstāvību, spēju uzņemties atbildību par savu rīcību un veselīgu skepsi attiecībā uz varu.
Turklāt Cūkkārpa ir internātskola, un tas, ja salīdzina ar MBK privātstundām, kuras pasniedzu īsi pēc Britu Maģiskās dzīvās dabas institūta absolvēšanas, par šādām robežām liek aizdomāties lielākā mērā nekā parasti. Nevar neņemt vērā, ka daudziem audzēkņiem lielāko daļu mācību gada saskare ar skolas personālu ir teju vienīgais ievērojamais — vismaz tiešais — kontakts ar cilvēkiem, kas izauguši no pusaudža vecuma un pēc savas būtības vairs nepakļaujas skolēnu pašu iekšējās kultūras normām. Tādā ziņā laikam ikviens Cūkkārpas darbinieks papildus saviem tiešajiem pienākumiem pilda arī savdabīga “loga uz pasauli” funkciju, un tas šķiet tāds nedaudz savāds stāvoklis, kura dēļ jebkurā gadījumā kāda mirklī nāksies iesprūst starp formālu — pasniedzēja, skolotāja — un neformālu — cilvēka, personības — autoritāti.

Kāda būtu vislabākā “recepte”, kā skolēniem tikt gala ar visiem parādiem semestra beigās?
Pirmā, kuru man kā pasniedzējai laikam publiskā telpā popularizēt nevajadzētu, kaut arī — kā diemžēl nākas atzīt — skolas gados pāris reizes gadījās pielietot pašai, ir vienkārši secināt, ka piekāst. Atmest nervu bendēšanai ar roku, klusi nolīst koptelpā zem segas ar krūzi siltas tējas un tēlot beigtu murkšķi cerībā, ka varbūt nākamajā semestrī no kļūdām beidzot izdosies kaut ko arī mācīties, un tā apņēmīgi sev apsolīt, ka vēlāk tiks piestrādāts nedaudz centīgāk, lai gada atzīme pārāk neciestu. Tos, kuri tagad piepeši sajutušies iedvesmoti šo metodi izmēģināt — it sevišķi pareģošanā —, uzreiz brīdināšu, ka šis ir tikai īstermiņa risinājums. Ilgtermiņā tas ir šāviens pašam savā kājā.
Otrais — daudz nopietnākais — ieteikums būtu plānot laiku un sadalīt darāmos darbus soļos, un izvirzīt prioritātes. Saprast, kas ir svarīgākais un steidzamākais, un vismaz sākumā censties koncentrēties uz to; mēģināt pieiet situācijai mierīgi un arī apzināties savu spēku robežas, lai kādā mirklī neatklātos, ka paniskos centienos vienlaicīgi pacelt visu iespējamo ir gadījies pārmocīties un izdegt tik ļoti, ka beigās aiz enerģijas izsīkuma sanāk paģībt tieši pirms finiša taisnes.
Vēl? Atcerēties, ka kvantitāte reti der kā aizstājējs kvalitātei — tas, ka nodots divreiz garāks teksts, vēl nenozīmē, ka rezultāts būs labāks. Ar šo dīvainā kārtā man pareģošanā arī citos laikos gadās saskarties diezgan bieži.

Vai Jums ir kādas Ziemassvētku tradīcijas, ar ko vēlētos padalīties ar lasītājiem?
Īsti nezinu. Nešķiet, ka man būtu kādas sevišķas tradīcijas — vienīgi tāda standarta svētku programma ar viesošanos pie ģimenes, pāris ballītēm pie draugiem, ja kādam ir noskaņojums kādu sarīkot, un arī izrotātu Ziemassvētku egli, kura vēlāk piebirdina grīdu ar skujām un kuru kā jau lielākā daļa svinētāju atceros izmest tikai kaut kad ap februāra vidu. Nu, vismaz tajās reizēs, kad mans kaķis nepieliek ķepu un nepamanās to — vai vismaz spīguļus — piebeigt vēl pirms Jaunā gada.

Kādas ir visinteresantākās zīlēšanas metodes, ko ieteiktu realizēt, sagaidot Jauno gadu?
Mana atbilde laikam būs atkarīga no hipotētiskā zīlētāja mērķa. Ja šis cilvēks patiešām tic, ka Ziemas saulgriežiem un Jaunajam gadam piemīt kas īpašs, un ir patiesi ieinteresēts uzzināt kaut ko par savu nākotni un varbūt arī gaidāmo kopumā, tad zīlēšanas metodes droši vien prātīgāk būtu meklēt nevis skolas avīzes lappusēs, bet gan bibliotēkas pareģošanas materiālu nodaļā. Ir visai daudz interesantu pareģošanas rituālu, kuri saistīti ar tieši šī laika izvēli, to noliegt nevar, tomēr kādam jaunāko kursu audzēknim, kuram nodarbībās vēl nav bijis izdevības pieskarties šīm tēmām, var gadīties piedzīvot arī dziļu vilšanos, ņemot vērā, ka sagatavošanās darbi mēdz iekļaut krietnu devu rēķināšanas.
Tomēr gadījumā, ja mērķis ir drīzāk jautrība ar varbūtēju iespēju ko uzzināt, varētu ieteikt izmēģināt kādu vācu zīlēšanas metodi ar valriekstu čaumalām. Katrs zīlētājs izvēlas savējo, kuru ielaiž bļodā, kas pilna ar ūdeni, un ļauj tai peldēt. Pēc čaumalu kustības — tā, kā tās tuvojas, attālinās vai pat saduras ar citām čaumalām, kā tuvojas trauka malai — esot iespējams nolasīt, kādas būs zīlētāju savstarpējās attiecības nākamajā gadā, un uzzināt, cik veiksmīga varētu būt nākotne. Tiesa, tas gan esot jāmēģina saprast nevis jau pēc gatavām formulām, bet intuitīvi. Protams, var paeksperimentēt arī ar kādu no metodēm, kuras parādot nākamo dzīvesbiedru, piemēram, pēc atgriešanās no aptuveni stundu garas pastaigas paņemt ūdens glāzi, krusteniski uzlikt tai divus zariņus un palikt to zem gultas; tad sapņos tiks skatīts, kā zīlētājs slīkst zem tilta, taču tiek izglābts. Glābējs arī būšot šis dzīvesbiedrs.

Kāds būtu Jūsu novēlējums lasītājiem, sagaidot brīvlaiku un svētkus?
Droši vien, ka labākais, ko es varētu novēlēt, ir — atpūsties! Izvēdināt galvu, aizmirst semestra beigu uztraukumu, ļaut sev atslābināties un atkal atminēties pasauli aiz skolas mūriem.

/Raksta autore: Džena Leitmane/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:40
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



JANVĀRIS CŪKKĀRPĀ

___________________________________________________

Vēl tikai mirklis, un tad jau klāt brīvlaiks, pēc kura atgriezīsiemies skolā tikai jau janvāra otrajā nedēļā. Kas mūs sagaida janvārī?

7. janvāris Pašā vakarā atgriežamies skolā. Ekspresis uz Cūkkārpu, no Londonas pulksten 11:00. Iekārtojamies skolā, un esam gatavi jaunam darba cēlienam!

8.janvāris
Nodarbības sāksies tikai no otrā nodarbību laika, t.i. 10:15. Pārējais viss plānots pēc nodarbību saraksta.

13. janvāris
Sestdien gaidāma vieslekcija “Laika fenomens”, kuru vadīs viesi no Britu Maģijas universitātes. Saruna par maģiju un iespējamu nākotnes un pagātnes ietekmēšanu un... ceļošanu laikā. Sākums vienos, vieslekciju klasē skolas piektajā stāvā.
Savukārt, pulksten trijos, ikvienam ir iespēja piedalīties kārtējā šogad rīkotajā spēļu turnīrā, šoreiz uz galda liekot lielākoties visiem zināmo kāršu spēli — sprāgstošos ēzeļu kaujā. Nāc uz Lielo zāli! Apbalvošana sešos, bet līdz tam laikam pierādi, ka esi labākais stratēģis.

14. janvāris
Svētdien gaidāma grāmatu mīļotāju klubiņa piektā tikšanās. Trijos pēcpusdienā bibliotēkā. Lasi? Ja tā, tad atnāc!

20. janvāris
Sestdien gaidāma vieslekcija “Pierakstīt dvēseli — kā top gleznotie portreti?”, kuru vadīs viesi no Britu Maģijas universitātes. Sākums vienos, vieslekciju klasē skolas piektajā stāvā.

21. janvāris
Svētdien, pulksten trijos bibliotēkā tiksies radošie cūkkārpieši, lai parunātos par mākslu un mūziku. Padalies ar savu daiļradi, vai paklausies, paskaties, ko rada citi.

27. janvāris
Sniega kauja, kā jau ikgadu, jau atkal ir sasniegusi mūs janvāra beigās! Gaidāmas daudzas aktivitātes, jau no pulksten vieniem dienā, pie skolas parkā, kā arī sniega tematikā esoša ballīte līdz pat vakariņu laikam, cenšoties ne tikai komandās pēc iespējas vairāk apmētāt pretiniekus, bet arī mēģināt nosargāt pašu veidotos cietokšņus. Pierādi, ka neesi mīkstais!

28. janvāris
Svētdien dosimies uz Cūkmiestiņu. Izbraukšana no Cūkkārpas ar karietēm pulksten 13.00, atgriešanās (izbraukšana) no Cūkmiestiņa sešos vakarā. Neaizmirsti iegādāties kaut ko interesantu! Iesakām baudīt kādus lieliskus siltos dzērienus “Trīs slotaskātos”!

/Raksta autore: Liliāna Feltone/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:41
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



2018. GADS ZVAIGZNĒS

___________________________________________________

Nākošais gads lielākoties paies Ūdens stihijai padotajā Skorpiona zīmē. Jupiters — lielākā Saules sistēmas planēta — apriņķo zemi aptuveni divpadsmit gadu laikā un attiecīgi vienā zodiaka zīmē uzturas aptuveni gadu. 2017. gada 10. oktobrī Jupiters pārgāja kaislīgajā Skorpiona zīmē un tur uzturēsies, līdz stafeti pārņems Strēlnieka zīme – tātad līdz 2018. gada 8. novembrim. Kā zināms, zodiaka zīme, kurā atrodas planēta, ļoti ietekmē attiecīgās planētas izpausmes, taču Jupitera novietojums Skorpiona zīmē ir ļoti īpatnējs, jo Skorpiona īpašības diezgan atšķiras no Jupitera īpašībām. Jupitera uzdevums ir paplašināt mūsu redzesloku, nest zināšanas un papildināt dzīves pieredzi. Šī planēta reprezentē optimismu, pārpilnību, dāsnumu, izaugsmi un tradicionāli tiek raksturots ar paplašināšanos. Savukārt, Skorpions tiek raksturots kā transformējošs un graujošs, kā arī tāds, kas tendēts uz padziļināšanos. Tiesa Skorpiona graujošums vairāk raksturojams kā tendence pārdzimt, nograujot visu veco, atmirstošo un nedzīvo, lai dotu vietu kam jaunam. Tātad gan Jupiters, gan Skorpions ir vērsti uz attīstību — tikai katrs savā, sev raksturīgā veidā. Abi ir saistīti arī ar naudu, ietekmi un finansēm.

Tā kā Skorpions ir Ūdens zīme (tāpat kā Vēzis un Zivis), tas ir ļoti saistīts ar emocijām un intensīvām jūtām. Jupiters Skorpionā māca mūs pieņemt savas jūtas un kaislības un apzināties savas instinktīvās vēlmes un vajadzības. Šajā laikā labi strādāt ar sevi un savas personības pilnveidošanu. Radīsies iespējas pilnībā realizēt savu potenciālu, jo Skorpiona zīme spēj iznest virspusē to, kas dziļi noslēpts mūsos. Tādas īpašības kā izlēmība, gribasspēks, spēja uzņemties saistības būs nozīmīgs panākumu garants.

Tā kā Skorpions atbild par nāvi, bet Jupiters — par varu, iespējama kaut kādu slavenu un ievērojamu cilvēku nāve, kas saviļņos sabiedrību. Vispār — nāves tēma kā tāda var kļūt sabiedrībā aktuāla. Pieaugs varas struktūru un kontrolējošo iestāžu autoritāte.

Vislaimīgākie šajā sarakstā ir Skorpiona zīmē dzimušie cilvēki. Pieaugs viņu optimisms un pārliecība par savām spējām. Jupiters var atnest arī publikas atzinību, pieaugs Skorpionu loma sabiedrībā. Labs laiks, lai sāktu kādu lielu, nozīmīgu projektu vai apgūtu jaunas zināšanas. Var atvērties kādas durvis, kuras līdz šim bija slēgtas, bet jāiet pa tām būs pašiem. Vēl Jupiters Skorpionā būs harmonisks Mežāžiem, Zivīm, Vēžiem un Jaunavām, kuri, ja vien neslinkos, negulēs uz lauriem un laikus pamanīs tiem sniegtās iespējas, tad gūs gan materiālus labumus, gan atzinību gan savas ietekmes pieaugumu.

Saspringtāki laiki sagaida Ūdensvīrus, Vēršus un Lauvas, jo var būt tendence pārvērtēt savas spējas un savus resursus. Nevajag neapdomīgi šķērdēt naudu un uzņemties tos darbus, kuru izpildei nav nedz laika, nedz spēka. Tas attiecas arī uz sportu. Pārāk liela ambiciozitāte, neadekvāta lepnība un augstprātība pie laba gala nevedīs. Jebkuri pārspīlējumi var atnest zaudējumus. Ja proti visu darīt samērīgi, Jupiters tev ļauna nedarīs. Arī Strēlniekus atzinība un sasniegumi sabiedriskajā dzīvē, visticamāk, negaida, viņiem jāpaciešas vēl viens gads, līdz Jupiters ieies viņu zīmē.



SVARĪGĀKIE RETROGRĀDI 2018. GADA LAIKĀ
Retrogrādie periodi ir tie laika sprīži, kuros planēta debesjumā, pret atskaites punktu (Sauli) pārvietojas pretēji, nevis kā ierasts. Tā kustās “atpakaļgaitā”. Tas, protams, tikai tā izskatās, jo no astronomijas mēs zinām, ka planētas turpina savu ceļu pa planētu orbītām, un šajos retrogrādajos periodos savu kustības ātrumu vai virzienu nemaina. Taču astroloģijā retrogrādajiem periodiem ir liela nozīme.

Merkura retrogrādie periodi rada paaugstinātu iespēju pieļaut pārrakstīšanās kļūdas, un palielinās arī risks dažādos negadījumos. Šās kļūmes un bremzēšanās pašas par sevi reti kad ir liktenīgas un ar smagām sekām, tomēr, ja gribas izvairīties no nepatīkamiem pārpratumiem, vērts ievērot šos retrogrādus. Perioda plusi — var pārskatīt iepriekš padarītos rakstu darbus, un šajā laikā bieži vien uzpeld dažādi seni paziņas, senu notikumu atskaņas, it kā aizmirsta informācija.
Merkurs ir retrogrādā no 22. marta, līdz 15. aprīlim, Aunā; no 26. jūlija, līdz 19 augustam, Lauvā; no 16. novembra, līdz 6. decembrim Strēlniekā un Skorpionā.

Veneras retrogrāda periodi iezīmīgi ar to, ka pastiprinās attiecību skaidrošana un mīlas intrigas. Problemātiskās savienībās var iezīmēties konflikti, tās, kam lemts izjukt, izjūk. Šajā laikposmā cilvēki mēdz iedziļināties savās jūtās, uzdot jautājumus — vai man tas patīk? Vai jūtos apmierināts? Sievietes šajos periodos kļūst kaprīzākas, grūtāk aprēķināmas, emocionālākas nekā parasti. Tā kā Venera ir ne tikai skaistuma, mīlas un jūtu, bet arī bagātības un naudas planēta, naudas plūsmās var iezīmēties bremzējoši faktori. Šajā laikā nevajadzētu pieņemt lēmumus attiecībā uz lielām naudas summām.
Venēra ir retrogrādā no 5. oktobra, līdz 16. novembrim, Svaros un Skorpionā.

Marsa atpakaļgaitas periods parasti ilgst aptuveni divarpus mēnešus, un šis laiks iezīmīgs ar to, ka visa darbības aktivitāte un enerģija kļūst itin kā slāpēta, kavēta. Nav enerģijas jaunu darbu iesākšanai — tāpēc labāk pat nemēģināt, tik un tā sanāks mīņāšanās uz vietas. Viduslaiku astrologi uzskatīja, ka nekādā gadījumā nedrīkst sākt karu, ja Marss — karavīru un karadarbības aizbildnis — atrodas atpakaļgaitā, jo tādā gadījumā karš izvēršas ilgs, asiņains un galu galā — nesekmīgs. Ieteicams vairāk nekā citkārt uzmanīties darbā ar uguni un sprādzienbīstamām vielām, tāpēc, ja iespējams, šos darbus labāk atlikt.
Mars ir retrogrādā no 26. jūnija, līdz 26. augustam, Zivīs un Mežāzī.

Kad Jupiters pavēršas pret Sauli, jūtama bremzēšanās un apsīkums visos procesos, kas saistīti ar paplašināšanos. Var bremzēties uzņēmējdarbība, naudas plūsmas. Šis nav labvēlīgs laiks lieliem pasākumiem. Tā vietā, lai uzsāktu ko jaunu, līdzīgi kā tas ir Marsa atpakaļgaitas periodā, laiks pārvērtēt padarīto, iedziļināties, tomēr atšķirībā no Marsa retrogrāda Jupiters vairāk bremzē plānošanas līmenī. Marsa retrogrāda laikā jūtams spēku izsīkums, nav enerģijas jaunai darbībai, bet Jupitera atpakaļgaitas periodā — nav apstākļu, lai varētu sākt jaunās lietas. Jupitera atpakaļgaitas laikā varētu uzpeldēt arī kādas vecas lietas, kas jāsakārto, jāpārplāno. Tomēr Jupiters ir “labdabīga” planēta, ne velti to tradicionālie astrologi dēvē arī par Lielo Labdari, tāpēc pat retrogrādā stāvoklī tas lielu kaitējumu nodarīt nevar.
Jupiters ir retrogrādā no no 8. marta, līdz 10 jūlijam, Skorpionā.

Esi uzmanīgs, dārgais lasītāj! Sargi sevi nākošajā gadā!

/Raksta autore: Gvendolīna Vatersa/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu Kambaris
Iesūtīts: 18.01.2018 21:41
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 201
Sirpi: 239
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā



HOROSKOPI:
01.01.—01.02.

___________________________________________________

Auns
(21.03.—19.04.)



Populārs piemērs:
Marksvels Dēmo


Nav izslēgts, ka gada sākumā nolemsi pārtraukt attiecības ar kādu cilvēku. Taču par to pārāk nepārdzīvosi, jo apzināsies, ka dotā savienība jau sen sevi ir izsmēlusi. Mēneša pirmajā nedēļā labprāt biežāk tiksies ar draugiem, apciemosi attālākus radiniekus. Vēlēsies rast iespējas pierādīt sevi. Mēneša otrajā pusē vēlams atturēties no ilgtermiņa saistību uzsākšanas. Attiecībās ar skolasbiedriem centies būt iejūtīgāks un atsaucīgāks. Janvāra izskaņā varētu gaidīt veiksme attiecību un materiālajā jomā.

Vērsis (20.04.—20.05.)



Populārs piemērs:
Ingeborga Noblesa


Janvāra sākumā tev var izdoties tīri neslikti nopelnīt, bet tev uzreiz arī uzradīsies papildus tēriņi, bet šie izdevumi varētu ātri vien atmaksāties. Mēneša vidus var mudināt apgūt jaunas zināšanas, savukārt attiecībās ar otro pusīti var parādīties nelielas nesaskaņas, ja tu pārāk spītīgi turēsies pie saviem uzskatiem un negribēsi piekāpties. Lai neciestu attiecības, mēģini būt nedaudz pielaidīgāks. Janvāra izskaņā tavu uzmanību atkal vairāk saistīs personīgā izaugsme. Zvaigznes iesaka ļaut savā dzīvē ienākt pārmaiņām, nebaidīties no jauniem izaicinājumiem, pienākumiem. Lai uzturētu sevi formā, vēlams gan regulārs sporta zāles apmeklējums, gan pievēršanās garīgām praksēm, meditācijai.

Dvīņi
(21.05.—21.06.)



Populārs piemērs:
Dālija Florence Flinta


Šis mēnesis tev būs labvēlīgs, lai nokārtotu iesāktās lietas, pārliecinātos vai paveiktajā nav iezagusies kāda neuzmanības kļūda. Ļoti būtiska loma būs pašpārliecinātībai, jo tieši tā palīdzēs sasniegt mērķus, veiksmīgi tikt galā ar šķēršļiem. Janvāra vidū vari organizēt tikšanās ar autoritatīvām personām, meklēt atbalstu savu radošo ideju īstenošanai. Nav izslēgts, ka tu aktīvāk iesaistīsies skolēnu pašpārvaldē. Mīlestība, partnerattiecības šomēnes prasīs daudz enerģijas, pat līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Tāpēc centieties sabalansēt laiku un spēkus. Janvāra nogalē tev izdosies nedaudz vairāk laika atlicināt sev.

Vēzis
(22.06.—22.07.)



Populārs piemērs:
Olīvija Brenta


Sarežģīts laiks, jo daudzus notikumus nespēsi ietekmēt, kaut arī vistiešākajā veidā būsi tajos iesaistīts. Tomēr, to ir iespējams mainīt, ja vien atturēties no rīcības emociju iespaidā un neļausi pagātnes kļūdām atkārtoties. Svarīgi novest līdz galam iesāktās lietas un būt apdomīgākam ar dotajiem solījumiem. Nav vēlams neko būtisku uzsākt, un visa saņemtā informācija ir kārtīgi jāpārbauda, jo daļa no tās var izrādīties maldinoša, klaji nepatiesa. Kopsummā šomēnes centies būt principiāls un godīgs!

Lauva
(23.07.—22.08.)



Populārs piemērs:
Samera Džordāno


Veiksmīgs mēnesis, lai uzsāktu ko jaunu, jo mēneša vidū tevi var pārņemt radošs noskaņojums. Var pastiprināties kāda cilvēka ietekme uz tevi. Iespējams, tevī negaidīti uzplauks romantiskas jūtas. Lielāku uzmanību pievērs savam ģērbšanās stilam. Netērē laiku tam, kas tevi patiesībā neinteresē.

Jaunava
(23.08.—22.09.)



Populārs piemērs:
Margo Mihra Fellere


Zvaigžņu labvēlība šomēnes piešķirs tev spēku un centību, kurus tu prasmīgi spēsi novirzīt produktīvā gultnē. No mācībām brīvajā laikā tu vari atjaunot draudzību ar seniem draugiem, vai pat iegūt jaunus draugus. Mēnesim tuvojoties izskaņa, kāda Jaunava var vēlēties uzsākt slepenu mīlas piedzīvojumu, bet ņem vērā, ka tev var neizdoties šos noslēpumu saglabāt neatklātu! Turklāt tevi aiz deguna var vadāt tieši jauniegūtais romantiskais partneris.

Svari
(23.09.—23.10.)



Populārs piemērs:
Acālija Adamsa


Veiksmīgs mēnesis tiem Svariem, kuri tuva mākslas pasaule. Privātai dzīvei svarīgāks var izrādīties janvāra vidus un nogale — šajos periodos iespējami gan kāpumi, gan kritumi —, tomēr, kopumā mīlas jomā viss ritēs uz pozitīvas nots. Tas lielā mērā pateicoties tavām pielāgošanās spējām un šarmam.

Skorpions
(24.10.—21.11.)



Populārs piemērs:
Kaidži Ito


Tev šis būs izglītošanās un rosības mēnesis. Piemērots periods mācībām, sevišķi valodu un tehnisko zināšanu apgūšanai. Mēneša sākumā pievērs īpašu uzmanību saņemtajai informācijai, proti, pārbaudi to, neļauj neprecizitātēm ietekmēt citādi labvēlīgo iznākumu. Varbūt kāds Skorpions vēlēsies padižoties savas otrās pusītes priekšā, iegādājoties viņai dārgu dāvanu. Brīvie zīmes pārstāvji nenoguruši meklēs iepazīšanās iespējas. Mēneša nogalē vajadzēs nopietnāk pievērsties darbam.

Strēlnieks
(22.11.—21.12.)



Populārs piemērs:
Artēmijs Harkness


Janvāris tev būs labvēlīgs, neskatoties uz to, ka brīvlaika izskaņā noteikti būsu pamatīgi pārtērējies. Savā rīcībā vajadzētu pieturēties pie morāles un taisnības principiem, jo pretējā gadījumā vari pazaudēt to, ko jau esi sasniedzis. Tiecoties pēc dažādības un pārmaiņām, kāds Strēlnieks var nolemt krasi mainīt savu izskatu un savu stilu. Nebaidies — jauns matu griezums vai glīta drēbju kārta, par sliktu nenāks!

Mežāzis
(22.12.—19.01.)



Populārs piemērs:
Amēlija Minjonete Heisa


Esi atvērtāks pārmaiņām, un kopumā šomēnes ies kā pa kalniem, sevišķi mācībās pēc brīvdienām. Uzmanies pirmajās istabiņu pārbaudēs, var tevi pieķert. Tu zināsi, kā iepriecināt savus draugus — izrādot rūpes par viņiem, arī pats saņemsi pretī neviltotu uzmanību un siltumu.

Ūdensvīrs
(20.01.—18.02.)



Populārs piemērs:
Kīts Raiens Vičers


Gads tev sāksies ļoti ražīgi. Nav izslēgts, tu vēlēsies pastiprinātāku uzmanību veltīt savu spēku izmēģināšanai līdz šim svešā lauciņā. Būtiski nešaubīties par pieņemtajiem lēmumiem. Ja reiz esi izdarījis kādu izvēli, pieturies pie tās, neļauj šaubām sagrozīt sev galvu. Privātajā jomā tev vajadzēs savu telpu, sajusties neatkarīgam, tai paša laikā, centies neatgrūst partneri, ja viņš vēlas vairāk laika pavadīt kopā. Centies rast zelta vidusceļu starp savām un partnera vajadzībām.

Zivis
(19.02.—20.03.)



Populārs piemērs:
Elfija Teva Kristāla


Šajā mēnesī tev daudz kas izdosies, tavs enerģētiskais potenciāls būs patiesi augsts. Iespējams, iesaistīsies skolas pašpārvaldē, un alksi viest dažādas reformas. Pastāv labas iespējas uzlabot savu sabiedrisko tēlu, celt prestižu. Galvenais, neieslīgsti asās diskusijās, šoreiz labāk piekāpties mīļā miera labad. Nav izslēgts, ka pievērsīsies jaunam vaļaspriekam.

/Raksta autore: Gvendolīna Vatersa/


--------------------

“Bubuļu Kambara” personīgais pasts skolas 2. stāvā
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
0 lietotāji(s) vēro šo notikumu (0 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

| SLĒGTS NOTIKUMS || JAUNS NOTIKUMS || JAUNA APTAUJA |