× Sarunu pavediens
Manas piezīmes Grāmatzīmes Šodienas notikumi Laupītāju karte
Visatcera almanahs Arhīvs
 

 

Zināšanu testi Kristāla lode Rūnu komplekts Galeonu kalkulators Nomētātās kārtis
  I-Cūkkārpa Torņu punkti Punkti Grifidors Kraukļanags Elšpūtis Slīdenis


  | SLĒGTS NOTIKUMS || JAUNS NOTIKUMS || JAUNA APTAUJA |

» Februāra numurs, 28.02.2018.
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:57
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānāREDAKTORES SLEJA

___________________________________________________

Kā jau katru gadu, arī šoreiz februāris pagājis vēja spārniem — tā vien liekas, ka šis ir mēnesis, uz kuru īsti nedarbojas laika likumi. Tomēr, lai arī ir pavadīts īsākais mēnesis gadā, nevarētu teikt, ka februāris nebija notikumiem pilns. Līdz ar sniegainajām dienām pagāja gan Valentīndienas trakums, gan gatavošanās pēdējām kalambola spēlēm, kas gaidāmas tuvāko nedēļu laikā, gan dažādi citi mazāki un lielāki notikumi, kas izraibināja ikviena ikdienu.

“Bubuļu Kambaris” atskatījies uz notikušo, ļaujot uzzināt nedaudz no Valentīndienas mūzikla aizskatuves dzīves, kalambola teorētiskās puses un pasniedzēju dzīves ārpus nodarbībām. Cūkkārpas sienām joprojām ir acis un ausis, tādēļ “Bubuļu Kambari” sasniegušas ziņas par zinātnes zīmētām saderībām tepat skolas iemītnieku vidū. Tāpat februāra numurā neiztikt bez nākotnes ziņām laika prognozes un horoskopu formā.
Kā vienmēr, “Bubuļu Kambaris” gaida Jūsu vēstules un domas!

Ar sveicieniem,
BK redaktore--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:57
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

virsraksts

KĀDU MĀCĪBU PRIEKŠMETU VAJADZĒTU IEVIEST CŪKKĀRPĀ?

___________________________________________________
Pavasaris — puķītes bāž galvas laukā no zemes, putni atver savas rīklītes un arī skolēni seko viņu piemēram. Tas, kādus mācību priekšmetus vajadzētu, bet bez kuriem varētu iztikt, vienmēr bijis aktuāls temats. Šomēnes “Bubuļu Kambaris” ļāvis viedokļiem izpausties un devies noskaidrot, ko Cūkkārpas mācību sistēmā audzēkņi ieviestu, ja tiktu dota tāda iespēja.
Par svaigām vēsmām dabā un mācībās!

virsraksts

Terēza Pernella
Kraukļanags, 3. kurss


Tā noteikti būtu alķīmija. Man nespēja apgūt šo priekšmetu ir lielākais mīnuss Cūkkārpā. Cik es zinu, neesmu vienīgā, kam interesē šī tēma un kas vēlas ar to saistīt savu nākotni. Manuprāt, alķīmija aptver daudzas maģijas nianses, kurām mikstūrās vai pārvērtībās pietiekami nepievēršas, bet kas ir svarīgas, lai izprastu daudzus maģijas likumus, procesus un iespējas.

virsraksts

Skaja Smita
Kraukļanags, 1. kurss


Vēlētos ieviest mācību priekšmetu, kas ir saistīts ar zīmēšanu mākslas jomā. Tā varētu visai interesanta un patīkama nodarbe mums visiem.

virsraksts

Eiprila Lira Hārpera
Kraukļanags, 4. kurss


Noderīgi būtu priekšmeti, kuros var vairāk izmantot un apskatīt to informāciju, kas ir senāk izdotajās grāmatās. Manuprāt, mūsdienu izglītība pārāk koncentrējas uz mūsdienās pieejamajām zināšanām, un tas nav pareizi. Būtu nepieciešama, piemēram, seno rakstu pētniecība. Ne tikai senās rūnas, bet grāmatu studijas kopumā.

virsraksts

Džoijs Evanss Smits
Elšpūtis, 2. kurss


Es nevēlētos ieviest nevienu jaunu, bet padarīt maģijas teoriju un analīzi par obligātu priekšmetu. Kā tu vari darboties praksē ja neesi apguvis teoriju?

virsraksts

Gabriels Deivids Grants
Kraukļanags, 2. kurss


Ja tu jautātu, kādu priekšmetu es gribētu, lai atceļ, es uzreiz atbildētu - aritmantika. Neciešu skaitļus, īpaši, ja tie vēl nosaka kā jādzīvo. Bet, par to, kādu es gribētu, jāpadomā... Pirmajā kursā man būtu paticis priekšmets par burvju kultūru un visādām sadzīviskām lietām, jo, tā kā es nāku no vientiešu ģimenes, man visu laiku nācās kādam prasīt visādas burvju ģimenēs dzimušajiem pašsaprotamas lietas.

virsraksts

Olivers Flemings
Elšpūtis, 5. kurss


Manuprāt, būtu jauki ieviest Cūkkārpā valodu stundas. Esmu dzirdējis, ka ārzemju skolās tādas esot, tad kādēļ lai nebūtu pie mums? Es esmu mācījies vientiešu skolā, tādēļ, ierodoties Cūkkārpā, jau mācēju kaut cik rakstīt un tamlīdzīgi, bet savu torņabiedru esejās esmu redzējis vienkārši šausmīgas kļūdas. Profesori jau nevar papildus savam priekšmetam iemācīt tev arī gramatiku un pareizrakstību. Un arī zināt citas valodas nebūtu slikti. Cik zinu, šobrīd ir tikai latīņu, bet to jau ikdienā īpaši neizmantosi.

virsraksts

Laura Vonderfoksa
Slīdenis, 3. kurss


Varētu pamācīt mums arī kaut ko no vientiešu lietām. Bet ko gan es te runāju? Netieku galā jau ar ierastajiem priekšmetiem...

virsraksts

Beatriksa Džeisa
Elšpūtis, 3. kurss


Būtu ļoti stilīgi, ja mums būtu kaut kas par dizainu vai kaut kāds priekšmets, kur var iemācīties “diy” taisīt. Jo vispār tagad tie priekšmeti ir kā cietumā, nevienam viņus nevajag, lol. Vēl varētu kaut kādus stilīgus priekšmetus beidzot uztaisīt. Es gribētu tādus, kur var video skatīties.
virsraksts

Zoja Anna Lokhārta
Kraukļanags, 3. kurss


Viss ir ideāli. Ne ko pielikt, ne atņemt.

/Raksta autors: Ailejs Mints/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:57
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

SAGAIDOT FINĀLSPĒLES

___________________________________________________
Pēc dažām nedēļām klāt būs viens no gada gaidītākajiem notikumiem skolā — skolas kalambola kausa finālspēles, kur cīņa par bronzas un zelta godalgām sacentīsies Cūkkārpas torņu pārstāvji. Pirmā spēle būs astoņpadsmitajā martā — sestdienā —, un uz laukuma tiksies slīdeņu un grifidoru komandas, lai sacenstos par bronzu. Otrā spēle būs nedēļu vēlāk — tieši pirms paša brīvlaika, 25. martā —, un “Bubuļu Kambara” redakcija apliecina, ka 26. marta rītā, tieši pirms došanās pavasara brīvlaikā būs pieejamas karstākās ziņas no pašām spēlēm.
 
Pirmspēlēlu noskaņojums sāk pieņemties spēkā — ar jaunu sparu, kopš februāra mēneša vidus, ir atsākušies intensīvāki kalambola treniņi, un arvien biežāk var redzēt kalambolistus apspriežot kalambola taktikas, nevis pretējās pusītes vai Rosa uzdoto mājasdarbu blāķu kaudzes. Nenoliedzami, ka skolā sāk izplatīties arī runas un prognozes par iespējamajiem spēļu rezultātiem. Plaukst un zeļ torņu pašlepnums, un gandrīz katrs tic, ka viņu tornim ir pa spēkam sasist to pretinieku, kas nu iznāks uz laukuma. “Bubuļu Kambaris” nāks talkā un sniegs ieskatu faktos par... kalambolu un kalambolistiem Cūkkārpā.
 
Pēc visa komandas sastāva vērtējot (skaitot arī rezervistus), komanda ar augstāko vidējā vecuma rādītāju ir grifidoru komanda (14,4 gadi), aiz tās seko elšpūši (14,3 gadi), tad kraukļanagi (14,2 gadi) un visbeidzot slīdeņi (13,7 gadi).
 
Jāsaka, ka praktiski visos torņos ir novērojama dzimumu līdztiesība — kalambolu spēlē kā zēni, tā meitenes. Visvienlīdzīgākās komandas ir kraukļanagiem (11 zēni, 11 meitenes) un elšpūšiem (8 zēni, 8 meitenes), bet visnevienlīdzīgākā (zēni mazākumā) ir slīdeņu komanda (5 zēni, 12 meitenes). Var jau būt, ka kapteinis Adrians Bruks ap sevi daudz labprātāk pulcē meitenes, nekā zēnus. Grifidoriem nevienlīdzība ir mazāk izteikta — komandā spēlē 8 zēni un 10 meitenes.
 
Dominējošā zodiaka zīme Kraukļanaga kalamabola komandā ir Auns, Elšpūšiem — Svari, bet gan slīdeņiem, gan grifidoriem dominē zīmju pāri: slīdeņiem Ūdensvīrs un Skorpions, bet grifidoriem Vēzis un Lauva.
 
Zvaigznes sola interesantas un spriedzes bagātas spēles. Vai uzvarēs vienlīdzīga dzimumu sadale? Kas uzvarēs stihiju duelī — laukumā iznākot ugunīgā Auna kraukļanagiem un gaisīgo Svaru elšpūšiem? Tas tomēr ir fināls starp uguni un gaisu, un kā zināms, uguns bez gaisa nedeg, taču... kas zina, kura komanda turēs rokās uzvaras kausu. Grifidoru iekšējā pretruna starp pretējām stihijām (ūdens Vēzis un ugunīgā Lauva) iespējams var radīt iekšēju spriedzi, bet varbūt... varbūt tieši stress un spriedze būs pietiekami liela, lai satriektu gaisīgā Ūdensvīra un ūdeņainā Skorpiona savienību slīdeņu komandā? 

Ļausim tev lemt, lastītāj!
 
 
/Raksta autore: Liliāna Feltone/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:58
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

SIENU AUSIS PILNAS AR MĪLU:
ZINĀTNISKI PAMATOTA ROMANTISKĀS SADERĪBAS ANALĪZE

___________________________________________________
 

Iespējams, ka daudziem ir radies maldīgs iespaids, ka persona, kas pati sevi mēdz dēvēt par “Pagrīdes korespondentu X”, interesējas tikai par globālām politiskām sazvērestībām, Cūkkārpas audzēkņu un darbinieku skapjos iestūķētiem skeletiem un tumšiem skolas kaktiem, kuros norisinās vēl jo tumšāki darījumi, piemēram, to veco pagrabstāva tualeti, kā apburošais kanalizācijas aromāts vienkārši vilina turpat uz vietas pagriezties un laisties projām, pirms tā smirdoņa ir iezīdusies skolas formā tā, ka pēc tam to vairs nevar izdabūt pat ar Vinifredas “Fredkūciņas” Harisas vāles belzieniem, kuri veikti spirgtā pavasara rītā tieši pēc neveiksmīgā apģērba gabala izmazgāšanas rīta rasā.

Lai cik pārsteidzoši tas neizklausītos, arī pagrīdes korespondentus mēdz nomocīt pusaudžu hormoni un aizkustināt februāra sākuma romantika, ko tik lielisku padara saldumu kārbas — šī raksta autoram adresētās, lūdzu, atstāt “Bubuļu Kambara” redakcijas telpās ar attiecīgu norādi, lai Dženai Leitmanei nepaslīd kārie pirkstiņi —, neskaitāmi dziedoši apsveikumi — tos, lūdzu, gan adresēt tikai visdārgajai redaktores jaunkundzei — un citas, tikpat romantiskas un pavasarīgas lietas. Ne velti visiem zvēriem tieši šajā laikā mēdz būt pārošanās periodi, un kas gan mēs esam, ja ne zvēriņi?

Protams, daudzu prātus šajā laikā nodarbina kāda doma. Proti: ar ko gan pāroties? Daudzi nepavisam nejūtas droši, ka noskatītais partneris arī gribēs pāroties, bet citiem sirdi pilnīgi gabalos lauž baismīgā apziņa, ka vēlamā persona jau ir paspējusi atrast kādu citu. Ko gan iesākt, lai atkal salīmētu gabaliņus puslīdz ciešamā formā, lai tiktu pāri savām bailēm no sirdsāķīša uzrunāšanas? Šoreiz atbilde rodama zinātnē — lai atvieglotu saviem lasītājiem dzīvi, “Bubuļu Kambara” žurnālisti ir apskatījuši daudzus un dažādus parametrus un melnām mutēm strādājuši, lai ieraudzītu saderības. Pārējais, savukārt, atkal ir atkarīgs vien no pašu uzņēmības un drosmes spert pirmo soli.

Terēza Pernella un Zoja Lokhārta
Saderības koeficients: 99 %

Ir vispārzināma patiesība, ka burvju pasaulē sirdsdāmas vai prinča baltā slotā meklējumos ir noderīgi palūkoties, ko iecerētais aizbāzis sev aiz jostas. Galu galā, tieši zizlis ir burvja vai raganas galvenais un uzticamākais darbarīks, pēc kura parametriem zinātājs ir spējīgs nolasīt ne tikai konkrētas personas maģijas stilu vai pat personības iezīmes, bet arī romantiskās izredzes. Piemēram, ir zināms, ka cilvēks ar apses zizli nekad nespēs uzturēt ilgtermiņa attiecības ar kādu, kura zizlis veidots no bērza, it sevišķi tad, ja bērza zizlī iestrādāta mantikoras spalva, kas vien jau liecina, ka, lai arī cik kaislīgas izrādes būtu skatāmas pie pusdienu galda, Dālei Kellerei un Vinifredai Harisai lemta vien smaga šķiršanās.

To pašu gan nevarētu apgalvot par Terēzu Pernellu un Zoju Lokhārtu, kuru alksnis un kļava ikreiz, kad sajūt viens otru, piepilda telpu ar gandrīz taustāmu spriedzi. To sajutusi arī pati Terēza, kura terēziskā prātīgumā Korespondentam X paziņo: “Šai īpatnei patīk piesaistīt sev pretējā dzimuma uzmanību. Un uzmanību kopumā.” Šī atbilde gandrīz vai neprasa citus komentārus. Pernella ir pamanījusi Lokhārtas šarmu un pievilcību, tomēr šaubas vai varbūt pat vienkārša, pusaudziska neprasme pilnībā apzināties savas jaunatklātās emocijas vēl kavē Pernellas jaunkundzi tās atzīt skaļi.

Turklāt šķiet, ka līdzīga piemeklējusi piemeklējusi arī Lokhārtu, kura pēc jautājuma sabožas un atteic vienīgi, ka par Terēzu “vispār” nedomājot, kaut gan — kas ir nepārprotami zīmīgi — uzreiz steidzas piebilst: “Viņa ir klusa, un man šķiet, ka viņa ir SOFIOFOBS. Baisi. Tik tiešām baisi.” Šis noliegums, kas ir tik spēcīgs, ka lielie burti patiešām saklausāmi pat viņas runā — ļoti rets maģisks talants, ko varētu pielīdzināt metamorfomaga vai krāpnieka, tas ir, auru nolasītāja spējām —, šķiet tikpat caurredzams un ticams, cik Lilijas Džonsones apgalvojumi, ka viņas plānos neietilpst Noslēpumu kambara monstra izlaišana pastaigā — tiesa, kā apgalvo persona, kas noteikti nav Džonsones it kā paziņa vai kamiņiene Skārleta Roza, Džonsone tikai nevēloties, lai monstram ir vientuļi.

Marta Grāmatiņa un Kīts Vičers
Saderības koeficients: 62 %

Kraukļanadzes Martas Grāmatiņas un slīdeņa Kīta Vičera saderība varētu būt viena no tām, ko daudzi atzītu par savā ziņā acīmredzamām. Ikviens, kas pabijis kādā projekta nodarbībā, kurā piedalās arī šie abi pirmziemnieki, noteikti pateiks, ka Grāmatiņai un Vičeram ir daudz kopīgā: abi parasti meklējami pirmajos solos ar gaisā pastieptām rokām — dažkārt vēl pirms pasniedzējs uzdevis jautājumu —, pie mājasdarbu kalniem vai bibliotēkas tumšākajās, neizpētītajās dzīlēs.

Marta Grāmatiņa gan savos komentāros par Vičeru ir visai piezemēta un kautrīga, apgalvodama, ka ir Kītu “sastapusi tikai vienu reizi”, tādēļ nekādus sevišķos komentārus nespēšot sniegt, tomēr vienalga atzīst kursabiedru par “draudzīgu un laipnu” — šķietami nekas daudz, bet visnotaļ sagaidāmi no 62% saderības, kas parasti liecina, ka spēcīgu kaisles vētru vietā gaidāmas draudzīgas, stabilas un racionāli būvētas attiecības. Turklāt ir jāņem vērā, ka abi vēl ir pirmziemnieki.

Savukārt Vičera atzinums vēsta jau ko vairāk. Viņš paziņo, ka Marta ir “ļoti centīgs kraukļanags”, kurš ir “priekšā visur, kur vien es ierodos”. Taču sevišķi interesanta ir Vičera pēdējā piebilde, proti, “vispār es par viņu [Martu] nedomāju”, kura — kā vērīgs lasītājs uzreiz pamanīs — nonāk tiešās pretrunās ar pirmziemnieka iepriekšējiem komentāriem, kas vairāk nekā skaidri liecina, ka Vičera acis nodarbībās pie Grāmatiņas noteikti ir pakavējušās ne reizi vien.

Bonifācijs N. L. F. Bekets un Gregorijs Einsverts
Saderības koeficients: 73 %

Mēdz sacīt, ka mīlestība viena torņa pārstāvju starpā bieži uzliesmo tāpēc, ka viņiem jau no sākuma ir ļauts citam citu iepazīt sadzīvē. Visas netīrās zeķes, kuras tiek pamestas zem gultas, visas reizes, kad aizmirsts iztīrīt zobus, un visas uz galdiem atstātās drazas ir kā uz delnas, un lielākajai daļai uzreiz top skaidrs, kas tieši sagaidāms no potenciālās kopdzīves. Šajā ziņā prefekti un audzēkņu vecākie nonāk īpatnējā stāvoklī, un iespējams, ka tieši Einsverta — zēnu vecākā, kurš ir pazīstams ar direktora Rosa brāli un mīlestību pret priekšzīmību — mēģinājumi izvairīties no Grifidora koptelpas padarīšanas par Cūkkārpas cūkkūti ar savu autoritāti ir likuši Bonifānijā N. L. F. Beketā sarosīties arī kaut kam nedaudz vairāk par apziņu, ka apnēsātos kreklus šad un tad der arī iemest veļas grozā.

Bonifācijs N. L. F. Bekets, pazīstams arī kā Pols, uz jautājumiem par Einsvertu reaģē visai atturīgi, savā ziņā pat ar aizdomām. “Nu, ir tāds,” viņš atgaiņājas un samiedz acis tā, it kā neredzētu tālāk par savu bosbatonisko degungalu, bet vienalga “tvīktu pēc randiņa ar korespondenta zobiem” — pārsteidzīgs izteikums no Beketa puses, ņemot vērā, ka draudēt žurnālistiem ir slikts stils. Tiesa, pēc brīža Bekets tomēr redzami atmaigst un paziņo, ka “tā normāls čoms ir Einsverts”, turklāt, atšķirībā no “tās bālās zviedru sliekas [Hjalles Svatsona]”, viņš esot arī jēdzīgs komandas biedrs. Iespējams, ka pats Bekets nav gatavs neko atzīt, tomēr greizsirdība runā savu valodu — Bekets, tāpat kā daudzi, ir pamanījuši arī nepārprotamo pievilkšanos starp Einsvertu un Svatsonu. Tas atstāj rūgtu garšu viņa vārdos.

Beketa zirgoto princi Gregoriju Einsvertu sastapt izdevās tikai pēc vairākiem mēģinājumiem. Mūžam aizņemts ar sapņiem par aurorošanos un grifidorisku varoņa nāvi — nesteidzies, Gregorij, tu tam vēl esi par jaunu! —, Einsverts jau atkal spraucās cauri čalojošu pirmziemnieku baram, un pie viņa lepni izrieztajām krūtīm dzidri zaigoja zēnu vecākā nozīmīte. Trūka vien bruņu, bet skats vienalga jau šķita apstiprinām to, kas jau zināms. Proti, Pola Beketa tips ir cilvēki ciešos formastērpos. Tiesa, Einsverts korespondenta jautājumus (“ko tu domā par Polu Beketu?”) ar atbildi nepagodināja, tomēr mūsu mīlas ekspertu slēdziens ir ātrs un precīzs: Einsverta sejā lasāmas ilgas. Ilgas notvert Beketu un kopā paslēpties kādā tumšā, bet pārsteidzoši ērtā Azkabanas nostūrī.

Vinifreda Harisa un Ignācijs O’Henigens
Saderības koeficients: 55 %

Piecdesmit pieci procenti neesot daudz, tomēr dažkārt ar to pietiekot — vismaz Vinifredas Harisas un Ignācija O’Henigena gadījumā tā noteikti ir. Nav noslēpums, ka ne Harisa, ne O’Henigens nav gluži no tiem indivīdiem, kuriem prieku sagadātu romantiska dūdošana ziedošu ābeļu ielokā, saldas vēstulītes starp grāmatu lappusēm vai klusa, bet laimīga ķiķināšana, nakts vidū slepus pārrodoties no Vajadzību istabas. Un varbūt tieši tāpēc abi būtu tik labs pāris. Ne viens, ne otrs neprasa daudz, tikai kādu, kurš ar savu dūri būtu līdzās mirklī, kad kāds saniknots “Vepra galvas” divdurvju skapis jau lēnām pieceļas no krēsla, lai ķertos pie kaitinošā, balamutīgā knišļa sirsnīgas atštaukāšanas.

Kad Ignācijam O’Henigenam pirms APTZ tiek vaicāts viedoklis par Harisu, viņš vien (iekšēji, bet mīlas eksperts to vienalga spēj saklausīt) skumji nopūšas un atzīst, ka “Polam [Beketam] viņa nepatīk”. Top saskatāma smaga, šekspīriska traģēdija, kura katru dienu norisinās aiz mūsu mugurām: O’Henigenam nākas savas emocijas slēpt un apspiest nežēlīgas likteņa izņirgāšanās dēļ — viņa izraudzītā, pēc kuras Ignācijs ik dienu slepeni tvīkst, un viņa labākais draugs ir nesamierināmi ienaidnieki. Rezultātā viņam reiz nāksies izdarīt briesmīgu izvēli, kura sašķaidīs nabaga jau tā salauzto sirdi.

O’Henigena klusēšana lauž gabalos arī Harisas sirdi. Viņai neatliek nekas cits, kā vien saņemties un ar augstu paceltu galvu izlikties, ka Ignācijs viņai bijis nebijis. “O’Henigens? Tu domā to rižo grifu?” viņa tēlotā nevērībā attrauc “Bubuļu Kambara” žurnālistam, kaut jau nākamais komentārs atklāj emociju un poētiskā traģiskuma vētru, kura sitas pret Harisas dziļās būtības akmeņiem. “Man nav bijis daudz kontaktu ar viņu. Varu vien teikt to, ka viņi ir ar Beketu ir pelnījuši viens otru,” Harisa noteic, un viņas kā debesis zilajās acīs jaušamas aizturētu skumju liegais valgums, kas aizkustinātu pat direktora Rosa ledū sasalušo akmens sirdi. Tad viņa atkal savāc drosmi, lai dodos tālāk dzīvē.

Adrians Bruks un Džefra Lī
Saderības koeficients: 80 %

Šis ir savāds stāsts. Pēc vairāku stundu darba “Bubuļu Kambara” mīlas ekspertu nogurums šķita esam sasniedzis savu galējo robežu — galu galā, ieniršana citu nepārprotami dziļajās jūtās pieprasa vismaz tikpat smagu aprīkojumu, cik mešanās Marianas dziļvagā. Visi jau kravāja savas mantiņas, tomēr tad uz kristāla lodes virsmas parādījās pāris, kura saderība vispirms lika sastingt, bet pēc tam — vairs īsti nespēt saprast, kā gan tas nav pamanīts jau iepriekš. Adrians Bruks un Džefra Lī. Tik acīmredzami, tik triecienīgi un vālējoši, tik Olivera Fleminga greizsirdību izraisoši, ka pat tad, kad šis avīzes numurs jau bija gandrīz nodots drukāšanai, redakcijā vēl joprojām valdīja tik pamatīgs apdullums, ka Ailejs Mints vairākas reizes sev tējas vietā ielēja redaktores Leitmanes mīļāko tinti.

Protams, Džefra Lī ir viens no tiem cilvēkiem, kas nav gatavi savas jūtas atklāt uzreiz. “Zinu tikai to, ka viņš ir Slīdeņa kapteinis un triecējs,” atteic Lī, kad Korespondenta X īpašais palīgs viņu taktiski izvaicā par viedokli attiecībā uz Bruku, “un ka šogad [Bruks] nemāk savākt jēdzīgu komandu.” Protams, ka Lī interesi pirmajā brīdī iespējams norakstīt uz tīri kalamboliskiem apsvērumiem — Lī šķietami pieturas pie senās gudrības, ka pretinieks vispirms ir jāiepazīst —, tomēr izteikumā nolasāms arī tāds nedaudz savāds aizvainojums, it kā Bruka nespēja aizstāt absolvējušos O’Braienu, Trusi un Vinglesu ar tādiem spēlētājiem, kas prastu noturēt rokās bumbu, būtu personisks aizvainojums Lī. Eksperti pieļauj, ka Lī kalambolu varētu būt uzskatījusi par savdabīgu riesta deju, kuru Bruks nu ir izjaucis.

Bruks savos komentāros ir lakoniskāks un piedāvā tikai vienu vārdu, proti, “pupi”. Zemteksts ir vairāk nekā skaidrs: Bruks Džefrā Lī redz ne tikai potenciālo sirdsdāmu, bet arī lielisku biznesa partneri, kura spētu Brukam palīdzēt īstenot viņa slēptāko sapni, tas ir, pēc absolvēšanas pārvākties uz laukiem, lai nodarbotos ar lopkopību. Nav gan skaidrs, lai Adrians grasās audzēt govis vai kazas, tomēr pagaidām šādām detaļām ir maz nozīmes — turklāt, kamēr vien blakus būs tāda racionāli domājoša, caursitoša sieviete kā Lī, kas būtu gatava padarīt Bruka sapni par abu kopīgo, maģiskās piensaimniecības nozare nākotnē tikai zels un plauks, un mūsu visu glāzēs allaž būs piens.

Gevins Skamanders un Melvins Breiks
Saderības koeficients: 96 %

Gevins Skamanders un Melvins Breiks. Astronomijas pasniedzējs un pilnīgais sausiņš, kurš skolā it kā esot tādēļ, lai skolēnu galvās dzītu senās rūnas. Slavenā Tritona Skamandera pēctecis un persona, ko skolēni mēdz dēvēt par “pilnīgu bremzi”. Kas gan abiem šiem cilvēkiem varētu būt kopīgs, ja neskaita darbavietu? Un ko gan viņi viens otrā vispār varētu saskatīt? Kā gan viņu saderības koeficients varētu būt tik augsts, ja mīlas eksperti apgalvo, ka priede un pūķvītols esot štruntīgs salikums? Skamanders un Breiks noteikti ir noslēpumainākais pāris, tomēr rituāls — atklāsim vien to, ka tajā tika izmantotas Teda Rouza miega nogulsnes, Makenzijas Makklaudas pazaudētais slīdeniskums un pavisam neliela kripata Hildegardes Makneilas de la Peijeterī ektoplazmas, kuru noteikti nepiegādāja ne Iraids Norts, ne Edvards Flinns — vienmēr atklāj patiesību. Dažkārt viss ir ierakstīts zvaigznēs.

Lūgti komentēt savas attiecības, abi pasniedzēji izsakās izvairīgi. Droši vien, ka tā paredz pasniedzēja ētikas kodekss un profesionālitie standarti. Piemēram, Skamanders ir kluss tā, kā tā audzēkņu krupju kapsēta, kas ierīkota netālu no ezera niedrāja. Tomēr pat viņš nespēj savaldīties — slēpt savas jūtas un necerēt, ka varbūt šī intervija ļaus satuvināties ar savu liktens lemto — un tāpēc galu galā atļaujas izteikties, ka Breiks “ir jauks kolēģis” un ka, “cik [Skamanderam] zināms, viņam [Breikam] ir bijis kaut kāds sakars ar auroriem”. Tā ir ārkārtīgi interesanta detaļa, kuru noteikti būtu nepieciešams nedaudz papētīt un ievietot plašākā pēdējā laika ģeopolitisko notikumu kontekstā, taču, tā kā šis raksts ir par attiecībām, šī tēma tiks atlikta citai reizei. Tomēr arī romantiskā ziņā Skamandera izteikums šķiet ļoti zīmīgs, proti, tagad Breiks, ja vēlēsies sākt attiecības, vismaz zinās, ka Skamandera uzmanību varētu pievērst ar kādu jauku aurora kostīmu un citiem minētās profesijas atribūtiem.

Diemžēl stingro apņemšanos uz mirkli likt mieru sazvērestībām piespiež lauzt pats Breiks. Cienījamais direktora vietnieks, kurš neapšaubāmi ir ieinteresēts preses brīvības ierobežošanā, izmanto izdevību žurnālistiem izteikt — pilnīgi nepamatotus — draudus: “[..]iesaku patrenēties vēl pēdu noslēpšanas un rokraksta sajaukšanas maģiju. Un iesaku arī cimdus pirms izmantošanas izmazgāt. Pat bez pirkstu nospiedumiem, burvi var atpazīt pēc sviedru un… puņķu paliekām.” Kā teiktu Zoja Lokhārta, baisi, tik tiešām baisi. Ir skaidrs, ka Melvinu Breiku — bijušo ministrijas darbinieku, kurš ticis pie ārkārtīgi siltas vietiņas Cūkkārpā — un tos, kuri rausta viņa auklas, uztrauc doma, ka vēl pastāv cilvēki, kuri ir gatavi ziedot savu laiku un pat dzīvību (šeit gan daži “Bubuļu Kambara” darbinieki lūdz piezīmēt, ka dzīvības ziedošanu tomēr neatbalsta) patiesības vārdā. Tikai patiesība mūs dara brīvus.

/Pagrīdes korespondents X/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:59
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

VALENTĪNDIENAS MŪZIKLS

___________________________________________________

Kā jau lielākajai daļai mūsu lasītāju noteikti zināms, februārī skolā notika mūzikls, kurā tapšanās bija iespēja piedalīties gan teātra, gan mūzikas, gan kora faniem. Taču, ja, nu, kādam savu iemeslu dēļ nesanāca apmeklēt mūziklu, mēs, “Bubuļu Kambara” veidotāji, esam sagatavojuši nelielu atskatu uz iestudējumu, kā arī, lai interesanti lasīt būtu arī tiem, kuri to redzēja, arī mazliet ielūkojāmies tā tapšanas aizkulisēs, intervējot kora pasniedzēju Belladonnu Smitu.

Mūzikla pamatā bija četras no piecām plaši pazīstamajām Dziesminieka Ķestera pasakām (ja ir vēlēšanās tās izlasīt, bibliotēkā ir pieejams ne viens vien grāmatas eksemplārs). Piektā — “Pasaka par trim brāļiem”, kā stāsta kora vadītāja Belladonna Smita, netika iestudēta vairāku iemeslu dēļ. “Pirmkārt, piedalījās visai neliels daudzums audzēkņu — vairākiem bija pat pa vairākām lomām — tāpēc būtu visai muļķīgi ņemt klāt vēl vienu pasaku, nu, un, otrkārt, Nāves dāvesti, kuri tiek pieminēti “Pasakā par trim brāļiem” ir tāds visai slidens jautājums, par tiem ir ļoti dažādi viedokļi, un, tā kā es nevēlējos izsaukt plašas diskusijas, tad es tomēr atturējos no šīs pasakas iestudēšanas.”

Savukārt uz jautājumu par to, kā tad īsti radās ideja par mūziklu, viņa atbild šādi. “Šogad skolā nav ne teātra, ne mūzikas pulciņa. Man tas šķita mazliet skumji, tāpēc es nolēmu, ka varētu mazliet padarboties arī šajā virzienā. Taču es kontaktējos ar bijušo teātra pulciņa pasniedzēju Margaretu Regetu. Paldies liels viņai par palīdzību dažos tehniskas dabas jautājumos!” Mēs uzskatām, ka doma par mūziklu ir ļoti interesanta, taču šajā ziņā nevaram pārstāvēt visu skolu, tāpēc vērsāmies arī pie vairākiem citiem audzēkņiem, lai noskaidrotu, ko viņi domā par šāda veida iestudējumu veidošanu skolā. Slīdeņu trešziemniece Laura Vonderfoksa salka šādi. “Mūziklus vajag vairāk, garākus un visu laiku, ja vien tas nozīmē, ka mēs varam neiet uz pēdējām stundām, kā tas bija šoreiz.”

Dažiem cilvēkiem mēs arī pavaicājām, vai šī izrāde viņus iedvesmojusi izlasīt “Dziesminieka Ķestera pasaku” grāmatu. Pieļāvām, ka daži tomēr varētu nebūt šo burvju literatūras klasiku lasījuši bērnībā. Skaja Smita no kraukļanagu pirmā kursa, kura šo grāmatu līdz šim nebija lasījusi šīs pasakas, atbild šādi. “Muzikālā dzirde gan man laikam nav pārāk attīstīta, taču, noskatoties mūziklu, uznāca diezgan liela vēlēšanās izlasīt “Dziesminieka Ķestera pasakas”.” Aicinām arī pārējos, kuri Ķesteri vēl nav lasījuši, steigšus doties uz bibliotēku, lai izlasītu šīs pasakas. Tās lasās ātri, turklāt ir arī ļoti pamācošas, jo stāsta par ļoti svarīgām burvju vērtībām gan agrākos laikos, gan mūsdienās.

Taču, atgriežoties pie mūzikla iestudēšanas, no kora vadītājas Belladonnas noskaidrojām, ka tas tika veidots apmēram mēnesi. Papildus ierastajiem iknedēļas svētdienu kora mēģinājumiem tika organizēti vēl citi treniņi, lai konstatētu, kā aktieriem klājas ar teksta un dziesmu vārdu iemācīšanos. “Man ar šiem bērniem bija ļoti viegli un patīkami sastrādāties, noteikti vēlētos atkārtotu sadarbību ar viniem visiem. Kā arī aicinu nākamajā reizē piebiedroties vēl citus. Nav no kā baidīties, mēs visi esam savējie, turklāt jo vairāk cilvēku būs uz skatuves, jo mazāk būs vērtējošo skatienu zālē.”

Vēl arī aprunājāmies arī ar vairākiem mūzikla aktieriem. Zoja Anna Lokhārta no kraukļanagu trešā kursa, kura iestudējumā tēloja raganu Amatu no “Laipnās Laimas strūklakas”, izsakās šādi. “Man ļoti patika šis mūzikla veidošanas process, bija daudz iespēju izpausties, jo pasniedzēja ņēma vērā arī mūsu ieteikumus, kā izrādi uzlabot. Noteikti gribētu vēl kaut ko šādu, taču tagad, domājams, pēc šī saspringtā režīma būs ļoti patīkami atgriezties pie ierastā kora. Gaidām arī jaunpienācējus. Kožam vienīgi savas mēlēs, kad pretējās balss dziedāšanas laikā nevaram sarunāties.” Aicinām jaunus skaistu balsu īpašniekus doties uz kori, kā arī atgādinām, ka šajā numurā var lasīt arī interviju ar kora vadītāju Belladonnu.

/Raksta autors: Džoijs Evanss-Smits/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:59
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

SOLI TUVĀK:
BELLADONNA SMITA

___________________________________________________

Ir cilvēki, kas ikgadu mainās, tadējādi sagādājos jaunus un jaunus pārsteigumus. Šajā mācību gadā tas notika, ierodoties skolā jaunajai kora pasniedzējai Belladonnai Smitai, kas, lai arī nav katru dienu redzama seja, bet tiem, kam patīk dziedāt, sniedz pozitīvas emocijas katru nedēļu. Tomēr — ko mēs zinām par šī mēneša aplūkojamo personu?

 

1. Kāda ir Jūsu spilgtākā bērnības atmiņa?
Nu, viss atkarīgs no tā, kādu atmiņu stāstījumu gribētu dzirdēt. Man ir gan sliktas, gan labas atmiņas. Es, piemēram, ļoti labi atceros, cik skumji jutos, kad mana pusmāsa un mans brālis, kuri bija par mani septiņus un piecus gadus vecāki, sāka mācīties Cūkkārpā, bet, tā kā es vēl biju pavisam sīka, man bija jāpaliek mājās. Toreiz es ieslēdzos savā istabā un raudāju vairākas stundas no vietas. Pēc tam es nemācēju atslēgt durvis un tāpēc raudāju vēl vairākas stundas, līdz guvernante, ko mani vecāki algoja, atnāca un mani izlaida. Jā... Un arī manas krietni labākās atmiņas saistās ar Cūkkārpu. Es ļoti precīzi atceros visu, kas notika manā pirmajā pirmajā septembrī, kuru es aizvadīju kā šīs skolas skolniece, un to, cik pacilāta jutos. Visspilgtākais notikums noteikti bija brauciens ar laivām, jo man ļoti patika ūdens un peldēšanās. Ja laivas nesargātu tā maģija, kas neļauj izkrist, es būtu ielekusi ūdeni peldēties. Nopietni. Un kopš tā laika man ļoti patīk arī braukt ar laivām, lai gan, tiesa, kas tiesa, tas sen nav darīts. Nu, jā. Protams, ir vēl daudzas citas atmiņas, taču tās es laikam labāk pataupīšu citai reizei.

2. Kurā brīdī sapratāt, ka mūzika ir Jūsu aicinājums?
Man mūzika ir patikusi jau kopš bērnības. Atminos, kā mūsu guvernante brīvbrīžos uzspēlēja man, brālim un māsai vijoli, ko vienmēr veda līdzi, un vēlāk, kad Feita un Roberts sāka mācīties Cūkkārpā, viņa sāka man mācīt spēlēt klavieres uz flīģeļa, kuru mans tēvs turēja mūsu bibliotēkā kā dekorāciju. Varbūt tad arī man sāka patikt mūzika, bet varbūt tas notika jau pirms tam. Īsti neatceros. Katrā ziņā, kopš tā laika man tā nevienu brīdi nav apnikusi. Laikam jau varu saukt to par savu aicinājumu, ja reiz tā ir noticis.

3. Kādi ir plusi un mīnusi, strādājot ar kori?
Plusu ir daudz. Bērni, kas dzied korī, ir interesanti, radoši, un tas mani iedvesmo. Viņiem sanāk ļoti labi, taču vēl ir vieta izaugsmei, un tas man liek censties šo vietu aizpildīt. Es jūtos izdarījusi labu darbu pēc katras nodarbības, un tas paaugstina manu pašapziņu. Un es katru reizi gaidu nākamo nodarbību, jo zinu, ka tā būs vismaz tikpat interesanta un produktīva kā iepriekšējā. Turklāt mūzika attīsta cilvēku, kas nozīmē, ka es un arī visi koristi - mēs visi attīstāmies. Es gan nesaku, ka tāpēc visiem būtu jānodarbojas ar mūziku. Noteikti nē. Tas nav priekš visiem, un ir daudz citu iespēju attīstīties. Piemēram, mans dēls. Viņš vispār nenodarbojas ar mūziku, taču viņš raksta rakstus tajā mūsu skolas avīzē, un, manuprāt, šī nodarbe viņu ļoti labi attīsta. Bet jā — es nedaudz aizpļāpājos prom no galvenā jautājuma. Nu, ir vēl daudzi citi plusi, taču visus es šobrīd nevarēšu uzskaitīt. Mīnusus gan es īsti neredzu. Tas laikam ir labi, vai ne?

4. Kāds būtu Jūsu ieteikums tiem, kas gribētu iestāties korī, bet baidās no neveiksmes?
Noteikti nevajag baidīties! Mēs korī uzņemam pilnīgi visus interesentus. Ja balss nav trāpījusies dziedamā, to var uztrenēt, nevajag uztraukties. Turklāt der atcerēties, ka, ja koris cieš neveiksmi, tad tas cieš neveiksmi kopā. Tā kā jā. Pavisam noteikti nevajag baidīties. Vajag nākt un vismaz mēģināt darīt. Gandrīz visu laiku esmu skolā, mani var atrast. Man kabinetā ir iesniegumi, kurus var aizpildīt arī gada vidū. Varbūt vienīgi, ielecot iekšā tagad, varētu būt nedaudz pagrūti tikt līdzi.

5. Kā Jūs sevi raksturotu skolas gados?
Es biju diezgan liels paraugbērns, taču es par brīnumu neriebos visiem saviem vienaudžiem, jo laikam jau biju ļoti draudzīga un tusējos ar visiem kopā, un, jā, reizēm arī iedevu kaut ko norakstīt stundās. Visticamāk tāpēc arī man uzticēja prefektes un vēlāk arī meiteņu vecākās amatu. Nu, tādēļ, ka biju paraugbērns, nevis tāpēc, ka dažreiz iedevu norakstīt kaut ko. Man gribētos cerēt, ka toreizējie profesori par norakstīšanu tā arī neuzzināja.

6. Vai tajā laikā Jums bija iedomāta kāda “perfektā Valentīndiena”, ko gribējāt realizēt?
Oi, man bija visādas iedomas. Es biju sazīmējusi visādus komiksus un sarakstījusi visādus stāstiņus par šo tēmu. Neatceros gan kādu konkrētu perfekto Valentīndienu, taču pašu faktu, ka man tāda — pat vairākas — bija, gan atminos.

7. Ko Jūs novēlētu lasītājiem gan Valentīndienā, gan turpmākajās mācībās?
Novēlu kārtīgi izdejoties ballē un izbaudīt šo mīlestības pilno laiku, kā arī visu pārējo atlikušo mācību gadu. Novēlu labas sekmes un panākumus mācībās, kā arī veiksmi eksāmenos tiem, kam šogad tādi jāliek. Jā, reizēm var šķist, ka nekas nesanāks, taču, ticiet man, ja jūs nepadosities, ir deviņdesmit deviņu procentu iespēja, ka sanāks gan.


/Raksta autore: Džena Leitmane/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:59
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

MARTS CŪKKĀRPĀ

___________________________________________________

Tūlīt, tūlīt mēs jau iekāpjam martā — mēnesī, kurš mums nenoliedzami būs dažādu notikumu pilns. Vairākas intriģējošas vieslekcijas, kalambola spēļu fināls un, protams, brīvlaiks, lai pašā marta nogalē svinētu Lieldienas ar savām ģimenēm, vai arī skolā... ja jūs tomēr izvēlēsieties pavasara brīvlaiku aizvadīt pils sienās. 

3. marts 
Sestdien gaidāma vieslekcija “Skaitļu maģija”, kuru vadīs Britu Maģijas universitātes profesors un aritmantikas pētnieks Grejs Palmers. Sākums vienos, vieslekciju klasē skolas piektajā stāvā.

4. marts
Svētdien, pulksten trijos Atpūtas telpā tiksies radošie cūkkārpieši, lai parunātos par mākslu un mūziku. Padalies ar savu daiļradi, vai paklausies, paskaties, ko rada citi.

10. marts
Sestdien gaidāma vieslekcija “Filozofu akmens”, kuru vadīs viesi no Lielbritānijas Mikstūru institūta, profesora Sedrika G. Ešvorta vadībā. Sākums vienos, vieslekciju klasē skolas piektajā stāvā.

11. marts
Svētdien bibliotēkā notiks grāmatu mīļotāju klubiņa septītā tikšanās. Trijos pēcpusdienā bibliotēkā. Lasi? Ja tā, tad atnāc! Savukārt, pulksten 17.00, Atpūtas telpā tiksies tie, kuriem rūp atļauto dzīvnieku saraksta papildināšana. Notiks apspriede, lai sagatavotu priekšlikumus skolas vadībai.

17. marts
Sestdien dosimies uz Cūkmiestiņu. Izbraukšana no Cūkkārpas ar karietēm pulksten 13.00, atgriešanās (izbraukšana) no Cūkmiestiņa sešos vakarā. Nepiemirsti par našķu iegādi kalambola fināliem!

18. marts
Svētdien, pulksten desmitos, kalambola laukumā sāksies spēle skolas kalambola kausa izcīņā. Cīņa par BRONZU! Slīdeņu kalambola komanda pret grifidoru kalambola komandu. Neaizmirsti paņemt līdzi vislabāko fanošanas garastāvokli!

24. marts
Sestdien gatavosimies brīvlaikam kārtojot istabiņas un savas mantas! Pulksten 16.00 notiks istabiņu kārtības pārbaude.

25. marts
Svētdien, pulksten desmitos, kalambola laukumā sāksies spēle skolas kalambola kausa izcīņā. Cīņa par ZELTU! Elšpūšu kalambola komanda pret kraukļanagu kalambola komandu. Nāc un atbalsti savējos!

26. marts
Sākas brīvlaiks! Pirmdien, pulksten 10.00 pulcējamies pie karietēm, skolas teritorijā, jo jau 11.00 būs izbraukšana uz Londonu. Brīvlaiks līdz 3. aprīlim (atgriezīsimies Cūkkārpā 3. aprīļa vakarā).

/Raksta autore: Liliāna Feltone/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 20:59
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

MARTA LAIKA PROGNOZE

___________________________________________________

Cerība, ka šī gada marts mums varētu dāvāt saules vannas, siltu un sausu laiku, tomēr nepiepildīsies, ja varam ticēt laika vērotāju prognozēm.

Pirmā dekāde:
Dienās gaiss iesils līdz pat +10 grādiem, bet naktīs temperatūra var nokristies diezgan zemu. Pelēkās debesis raudās bieži — daudz nokrišņu, bet tajās trijās dekādes vidus dieniņās, kad lietus nelīs, valdīs bieza jo bieza migla, kurā redzamība nebūs neko laba.

Otrā dekāde:
Dienās gaiss iesils vien mazliet virs nulles, un nebīstieties, ja būs dienas, kurās ieraudzīsiet pa kādai cīruļputeņa atnestai sniega pārslai. Aukstās gaisa masas pavadīs arī auksts un nemīlīgs vējš, tikai dienvidū mazliet pierimstot. 18. martā — kalambola spēles, par bronzu, laikā — valdīs vējains laiks ar mainīgu mākoņu daudzumu un periodiskiem, nepastāvīgiem nokrišņiem lietus veidā.

Trešā dekāde:
Laiks, pēc astronomiskā pavasara iestāšanās 21. martā, sāks mazliet, mazliet piekāpties. +8...12 grādi pēc Celsija, 25. martā — kalambola spēles, par zeltu, laikā — gaidāmi spēlēšanai diezgan labi apstākļi; nebūs nokrišņu un stipras saules, jo bedesis klās biezi, pelēki mākoņi.

Ieteikumi:
Sargietis uzturēties ilgstošā Pareģoņu tuvumā — šī gada marts noteikti būs laiks, kad nelaimīgie Īru fēniksi tā pūtīs un stenēs, ka sajukšana prātā, šķiet, būs neizbēgama. Ģērbieties silti un laikapstākļiem piemēroti. Aukstā lietus un miglas laikā parūpējieties par to, lai jūsu apģērbs būtu noburts ar ūdeni atgrūdošām maģijām.


/Raksta autore: Gvendolīna Vatersa/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
Bubuļu kastīte
Iesūtīts: 20.03.2018 21:00
Grupa: Palīgtēli
Raksti: 194
Sirpi: 232
Dzīvnieks: 1
Biedra krājumi: Skatīt
Čuč koptelpas dīvānā

TITULATTĒLS

HOROSKOPI:
01.03.—01.04.

___________________________________________________

Auns
(21.03.—19.04.)Populāri piemēri:
Gabriela Spektra

Veiksmīgs laiks, kurā pat, ja tev ceļā radīsies kādi šķēršļi, ātri vien tiksi tiem pāri un dosies paceltu galvu uz priekšu. Ja rīkosies un neapstāsies ne mirkli, tevi sagaida grandiozi panākumi. Priecāsies par tuvinieku un mīļotā cilvēka sniegto atbalstu. Iespējams saņemsi atzinību par paveikto darbu. Pastāv iepazīšanās iespējas.


Vērsis (20.04.—20.05.)Populāri piemēri:
Berenīse Borislava Zima

Labs laiks jaunu kontaktu dibināšanai, sadarbības partneru meklējumiem. Veiksies tiem, kas nesēdēs četrās sienās rokas klēpī salikuši, bet rīkosies un tieksies tuvāk saviem uzstādītajiem mērķiem. Nav izslēgts, ka pavasaris, kas tuvojas, darīs savu — tu iemīlēsies. Pēc iespējas vairāk vēlēsies veltīt laiku savai otrajai pusītei, taču tev būs grūti sadalīt laiku, tā lai pietiktu gan pienākumiem, gan mīlestībai. Nebūtu vēlams iesaistīties konfliktu situācijās — iespējamas nelāgas sekas.


Dvīņi
(21.05.—21.06.)Populāri piemēri:
Hārlija Džo Foksa

Veiksmīgs un piedzīvojumiem bagāts laiks. Vari būt diezgan mainīgā noskaņojumā un arī tavas vēlmes svārstīsies līdz ar tevi pašu. Nav izslēgts, ka kļūsi pārlieku egocentrisks un aizmirsīsi arī par tuvāko līdzcilvēku sajūtām. Savā ziņā šomēnes būsi izteikts pašlabuma meklētājs. Taču mīlestībā iespējamas pārmaiņas... Varbūt tieši brīvlaikā iepazīsies ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi, kas apburs tevi līdz sirds dziļumiem.


Vēzis
(22.06.—22.07.)Populāri piemēri:
Morgana Kantervilla

Šomēnes būsi visnotaļ saimniecisks, vēlēsies ieviest kārtību mājās un darbā. Vari iesaistīties kādā ilglaicīgā projektā, taču nesasniegsi cerētos darba augļus. Neuzticies katram pretī nācējam, ja nevēlies ieviest savā ikdienas dzīvē liekus pārpratumus un neskaidrības. Esi piesardzīgs — lietas viegli var pazaudēties, tāpēc pieskati savas mantas. Brīvlaikā iespējami ļoti īpaši piedzīvojumi — varbūt pat kāds negaidīts ceļojums.


Lauva
(23.07.—22.08.)Populāri piemēri:
Letīcija Lora Laita

Šomēnes vari uzstādīt jaunus mērķus uz kuriem tiekties. Pastāv labas iespējas uzlabot karjeras lietas un pierādīt sevi plašākai sabiedrībai. Attiecībās ar līdzcilvēkiem vēlams būt draudzīgākam un atvērtākam, svarīgi būs neuzspiest savu viedokli, pat, ja tev tas šķitīs visprātīgākais lēmums. Vēlams neiesaistīties riskantās nodarbēs, jo pastāv risks, ka viss saies šķērsām.


Jaunava
(23.08.—22.09.)Populāri piemēri:
Džons Beilijs

Šis mēnesis solās būt diezgan veiksmīgs, ja vien būsi pretimnākošs un neīgņosies par katru sīkāko neskaidrību. Vari pievērsties sevis izzināšanai, pilnveidošanai. Vēlēsies paplašināt savu redzesloku, vai atklāt sevī kādu jaunu talantu, ko nebaidīsies likt lietā pie pirmās iespējas. Ja būsi aktīvs un atvērts jaunām iespējām, tad panākumi tevi sagaidīs ik uz soļa. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem pastāv labas iespējas iepazīties, izveidot jaunas attiecības.


Svari
(23.09.—23.10.)Populāri piemēri:
Kristāla Šin-Meja Adamsa

Aktīvs un piedzīvojumiem bagāts mēnesis, sevišķi saistībā ar privātās dzīves jautājumiem. Kāds zīmes pārstāvis uzsāks jaunas attiecībās, cits nostiprinās jau esošās. Sākot no mēneša vidus vēlams atturēties no sabiedrisku vietu apmeklēšanas, masu pasākumiem — pastāv liela iespēja saķert kādu nelāgu slimību. Neiesaisties konfliktos, sevišķi jau ar augstākstāvošajiem.


Skorpions
(24.10.—21.11.)Populāri piemēri:
Emma Trūstona

Būsi sajūsmā par pavasara tuvošanos, jutīsies kā no jauna piedzimis un vēlēsies pēc iespējas vairāk pagūt izdarīt. Būsi visnotaļ aktīvs un enerģijas pārpilns. Vari uzstādīt jaunus mērķus uz kuriem tieksies neapstājoties ne mirkli. Tev izdosies realizēt pat vispārdrošākās idejas un plānus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku būsi romantisks un kaisles pārpilns. Priecāsies savai otrai pusītei sagādāt ne vienu vien romantisku pārsteigumu. Tikai uzmanies — lēkājot pa sajūsmas mākoņiem, neaizmirsti ģērbties laikapstākļiem atbilstoši!


Strēlnieks
(22.11.—21.12.)Populāri piemēri:
Hevenlija Klārka

Šomēnes dzīvosi vairāk filozofējot un sapņojot, būsi nolēmis, ka pienācis laiks sevis izzināšanai. Līdzcilvēku vidū izcelsies ar spožām un visnotaļ oriģinālām idejām. Spēsi apburt ne vienu vien pretējā dzimuma pārstāvi kādu padarot arī greizsirdīgu. Neiesaisties līdzas notiekošajos konfliktos, strīdus situācijās, ja nevēlies agri vai vēlu kļūt par grēkāzi.


Mežāzis
(22.12.—19.01.)Populāri piemēri:
Anguss Vaitbrenčs

Veiksmīgs un panākumiem bagāts mēnesis. Būsi apņēmīgs un pilns atbildības sajūtas. Paveiksi visus darbus laicīgi bez nekādas kavēšanās. Tavs pašnovērtējums kļūs ievērojami augstāks, taču skaties, nekļūsti pārlieku augstprātīgs. Nepārpūlies, nedari neko vairāk kā spēj, tas šoreiz neatmaksāsies. Tev var uzrasties kāds nelabvēlis, taču tu ātri vien spēsi tikt ar viņu galā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies būt atvērtāks un komunikablāks.Ūdensvīrs
(20.01.—18.02.)Populāri piemēri:
Raīsa Vasvani

Šomēnes pierādīsi sevi kā aktīvu un darbīgu personu, kurai var uzticēties. Iespējams, ņemsi dalību kādā vērienīgā projektā. Sākot no marta vidus sapratīsi, ka esi pelnījis atpūtu, un vislielāko baudījumu tev sniegs fizisku aktivitāšu piekopšana.Zivis
(19.02.—20.03.)Populārs piemērs:
Deviāna Mideltrise

Tavs laiks! Aktīvi plānosi kā atzīmēt savu jubileju. Vari piepildīt kādu savu sapni. Katrā ziņā būsi lieliskā noskaņojumā visa mēneša garumā. Būsi īpaši radošs un ar savam visnotaļ oriģinālajām idejām spēsi pierādīt līdzcilvēkiem uz ko tad īsti esi spējīgs. Būsi kustīgs un aktīvs, daudz laika pavadīsi sporta zālē vai kārtīgi izdejosies. Tavs mīļotais cilvēks var sagādāt tev kādu patīkamu pārsteigumu. Būsi īsts romantiķis un to arī neslēpsi.


/Raksta autore: Gvendolīna Vatersa/


--------------------

Lietotāja ievietots attēls
/"Bubuļu Kambara" personīgais pasts skolas 2. stāvā/
sludinājumiem | baumām | ziņām | idejām
^
0 lietotāji(s) vēro šo notikumu (0 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

Notikuma opcijas | SLĒGTS NOTIKUMS || JAUNS NOTIKUMS || JAUNA APTAUJA |
| Pievienot grāmatzīmi |